Kısıtlamalar Duyurusu Forummesken Yeni Politikaları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yeni üyeler 300 mesaj'a kadar kopyala yapıştırma yapamayacaktır'
300 Mesaj sonrası otomatik olarak aktif üye terfisi' yapılacak'tır'
Aktif üye oldukların'da normal forum bireyleri gibi takıla bilecektir'ler

Ziyaretçilere mesaj içerikleri kapatılmıştır'
Konu başlıklarını görecekler içeriğini üye olmadan göremeyeceklerdir'

Google ağırlıklı botlar've türevleri sistematik olarak giriş çıkışlarını yapabilmektedir' Kısıtlama olmadığı için index alma site tarama işlemlerinde bir aksama yoktur'
Kısıtlama sadece ziyaretçi'lere uygulanmaktadır..

Bu site'de bana ait 1650 adet konu var'dır bunlarda benim kendi emeğimle yazdığım yazılar ve makale türü konular'dır'
Bunlar normal üyelerce alınmakta başka siteler'de paylaşılmaktadır' Ben sırf adımı yazmıyorum diye imzamı atmıyorum diye' başka yerden aldığımı falan sanıyorlar sanırım'

Beğendiğiniz bir çok konu içerikleri tarafım'dan yazılmıştır' Emek hırsızlığına dur diye bilmek için ziyaretçileri mahrum bırakmak zorunda kaldık' Ziyaretçiler yine gelecektir lakin içerik olarak üye olmadan göremeceyeceklerdir..

Daha sonra istediğim sonuçlar alınmazsa eski haline döndüre bilirim şuan böyle karar verdim..

İF koşulları kullanılmıştır teknik olarak'

Minerva

Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür. Bu bir papatya da olabilir veyahut bir umut da.

bPg20e
300'ü geçen üyeler çalıp başka yerlerde kullanabilir buna pek çare olacağını düşünmüyorum. Açtığın konular özgünse neden adını yazmıyorsun? Sende de sıkıntı var bence, kendi emeğimle birşey yazsam sonunda adımı belirtirim yazmıyorsam biyerden alınmıştır özgün değildir zaten

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Adımı yazıp adımla'mı alacaklar ?