Kısa Aşk Mesajları

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Güneş gibi parladın hayatımda. Gökkuşağı gibi renk kattın ömrüme. Seni seviyorum sonsuzumol!

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim… Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Issız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Hayatımda değer verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın.

Güzel anılarımız aşkımızın temelidir bebeğim, aşkımızın temelini yeni yaşanacak anlarımızla güçlendirelim ne dersin?

Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana. Sen olmadan, sen olmadan olmuyor bu hayat dedikleri.

Ve… Bir gün herkes anlar, sevdiğinin kıymetini… Ama gidince, Ama bitince, Ama ölünce… Kısaca; İş işten geçince!

Hayatın boşluğunu dolduran güzellik, sen bir ana değil bir ömre sığmayan şiirimsin benim sevgilim.

Ben korkmuyorum sana yönelmekten, Seni yinelemekten, seni yenilemekten, Bir bağlayan, bir ayıran duyuda, Senden gelmekten, sana gelmekten..

Bir hayal misin yaratıp ta hükmedemediğim yoksa bir roman mısın okuyup ta bitiremediğim ama şunu iyi biliyorum bir tek sensin merhaba deyip elveda diyemediğim…

Kalbimde umudun, yüreğimde sıcaklığın, ellerimde ellerin hiç eksik olmasın.

Koy başını dizimin üstüne, Sen rüyalarına dal, Ben cennet güzelliğine…

Bir gün oturup çay içelim seninle. Çaylar benden olur, manzara senden.

Gözlerine bakınca cenneti görüyorum bir tanem, güzel gözlerinden sen sorumlusun.

Şimdi bana öyle bir söz söyle ki, ilk söyleyen sen, ilk duyan ben olayım.

Hayatındaki herkes sana 'muhalefet' ediyorsa tadını çıkar, demek ki 'iktidar' sensin!Denizi mavi gösteren gökyüzüdür ya hani. Beni de mutlu gösteren sensin.

Benim yüreğim sensin şimdi; seni vurur durur. Ve yine damla damla çoğalıyorsun içimde.Çok direnme, naz etme küçük hanım. Gazozuna şiir kattım, yakındır benim olacaksın!Eminim pişman olmayacaksın, kuş tüyünü anımsatan kalbinle. Bir kez olsun sevmeyi denesen.Ne bileyim be sevgili. Öyle güzel baktın ki gözlerime, sevmek değil ölmek geldi içimden.

İçim o kadar senle doldu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Kalbimin çalar saati gibisin sevgilim. Ne zaman sevmek vaktim gelse sen düşersin gönlüme.

Sen hep gözlerimdesin, sen benim güneşimsin, yarınlarımdaki ümitlerimsin, sen benim biriciğimsin.

Seni özlediğim kadar kimseyi özlemedim, gecelerim kıskanır oldu artık sana çektiğim hasreti.

Şimdi uzaklarda olsan da hayalin yetiyor. Bana bir gün geleceksin yanıma o zaman başlayacağım yaşamaya.

Ve sen sevgili; her sabah uyandığımda düşündüğüm ilk şey, her gece zihnimde canlanan son şeysin.

Sen bir erkeğin isteyip de elde edemediği varlıksın. Sen yalan dünyaya gönderilmiş tek gerçeğimsin aşkım.

Doktora gittim geçende, kalbimde sen varmışsın. Ve bu arada röntgende çok tatlı çıkmışsın sevdiğim.

Sevgiyi seninle öğrenirken aşık oldum güzel yüzüne, seninle aşkı öğrenirken sensiz kalmaktan korktum gülüm.

Yüzünü dönme bana ne olur dünyam cehennem olur, yüzüme gül ne olur sensiz hayat bana haram olur gül yüzlüm.

Kimine gül, kimine karanfil verdim. Sana da ömrümü vereyim mi sevdiğim.

Ben seni sevmek için değil, sevmek nasıl olurmuş gör diye sevdim.Aklımda işin yok, durup durup aklıma gelme! Yanıma gel, mevzu kalbimde.

Lütfen üzerine alın! Kimseyi görmedim ben, senden daha güzel gülen.Sabah namazında, ışıkları yanan evler kadar güzelsin yar. Daha ne diyeyim ki!

Aslında dünyanın 7 harikası yok 1 tane harikası var; O da senin kalbin.

Hiçbir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte, ötesi de yok gerisi de.