Kerem @

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Siz yüzeysel fikirlerinizi yaza durun ... ben sonra bu konuya düşerim... Unutulmaması adına açtım aklımdaydı ne zaman' dırda biraz sitede kendisinin tanınmasını istedim...

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
Kendine has bir duruşu var. Beğeniyorum.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kendisinin hala bu konudan haberi olduğunu sanmıyorum çünkü kimseyi etiketlememiştim uzun zamandır nasıl hortlatırım diye düşünüyordum konu yükseltmeside kullanmadım bilerek :D ilk mesajda dediğim gibi sonra düşücem buraya .. unuttu o burayı

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
@ işaretini rumuzunun sonuna neden koymuş onu bir ara öğrenmek isterim; Haftanın konuğu olmasını beklemeden :D

Henüz bir sohbetimiz olmadı ama duruşu ile kişiliğini belli ediyor.Yorumları yerinde birisi.Hele o kızbabası yazıyor ya tagında ne hoş ya ben beğeniyorum bu duruşu ..;)?

İleride yazacağım bir yer...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tesadüfen bir doğum günü konusunda adam gibi adam birinin çıktığına şahitlik ettirmiş birisi benim için... Çok çok ender insan grubundan.. sanalda karşılaşa bileceğiniz reel mantıklı düşünceli bir insan... iyi bir aile reisi.. erkek olmasına rağmen çok nazif naif kibar üsturuplu birisi.. gerçekten adam gibi adamdır.. tanıyan tanıdığına pişman olmaz.. kefil olabileceğiniz insanlar gibidir...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
tabi belli ben yakın olsa aile dostum olurdu yani o derece samimiyet akan kokan birisi.. tam bir çekirdek aile reisi.. ha yanımdaki komşum ha @Kerem yanımdaki komşum bile bu kadar yakın gelmez o derece yani..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. ☺️ Ne iyi ne de kötü, kendi halinde oyalanan biriyim işte. @Charismax ın doğum günü konusu ile kaynaştım buraya iyi ki de gelmişim. Fatih beni nasıl anlatıyorsa ben daha fazlasıyla güveniyorum ona. Sanalda numaramı paylaştığım (doğrusu o buldu ama ?) nadir insanlardandır. Bir çok yerde üye olabilirim ama forummeskeninin yeri bir başka bende. ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. ☺️ Ne iyi ne de kötü, kendi halinde oyalanan biriyim işte. @Charismax ın doğum günü konusu ile kaynaştım buraya iyi ki de gelmişim. Fatih beni nasıl anlatıyorsa ben daha fazlasıyla güveniyorum ona. Sanalda numaramı paylaştığım (doğrusu o buldu ama ?) nadir insanlardandır. Bir çok yerde üye olabilirim ama forummeskeninin yeri bir başka bende. ?
ahahahah telefon numarası avcılığı yapmışım gibi neyse şimdi ifşa etmiyim telefonun susmaz :haha: seviliyorsun abi seni sevmiyorum diyen birisi mutlaka sıkıntılı birisidir :haha: cansın sende abi.. site forum hikaye onlar tanışmaya sebeb oldu sadece adamsın..