Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Kendi cinsiniz hakkında yorum yapın

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kendi cinsleriniz hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Sadece şunu soyleyebilirim. Ben hemcinslerimle sohbet etmeyi ,yazismayi vs çok seviyorum .ama genelde karşı cinsi tercih ediyorlar gebermeyesiceler :. )

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Reelde iyi geçinirim sorun olmadı hiç ...

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya soru anlaşılmadı yada yorum yapma olayı üşengeçlik oluşturuyor yaşlandı herkes :haha: Neyse az yorum kasalım...

Şincik' kendi cinslerim' erkeğim'erkekler' adamlar' öyle görünenler'kadını beğenmeyenlerin kadın gibi olanları' Yani karı gibi olan erkekler'

Dedikoducu erkekler' memleketimin bazı köy kısımlarının namlı insanları' Çorumlular' çorumluyum inegazili'yim kütük olarak' haricinde'ki diğer köylerin erkekleri karı gibi laf taşıma yetiştirme'patron yalakalıklarını çok severler' ha karı ha onlar farkı yok' Neyse memleketi kenara koyalım biraz daha global bir görüş yazalım'

Kendi cinslerim'den utandıklarım var özendiklerim var ' kimse mükemmel değildir yaratılış haricin'de

Kendi cinslerimle çok iyi anlaşırım hatta iki erkek gücü birleşiyorsa iyi anlaşıyorsam o kişiyle kendi cinsimle dünyaları bile fethet'e bilirim' ama duygusal konuşma sırdaş olarak kadınlar'la anlaştığım doğrudur' çünkü ben kadınlarla erkeklerle konuşur gibi konuşuyorum ayıp yorganını ortadan kaldırıyorum' kiminin hoşuna gider kiminin gitmez' bekar'kende öyleydim evliyken'de ' çocukken'de öyleydim şimdi'de yani hep öyle..

Kendi cinslerimle iyi anlaşabilirim iyi'de anlaşıyorum lakin erkek erkeği çekemez şu ataerkil kelimesi sosyal yapıya ve coğrafyamıza o kadar çok yayılmış'ki erkek erkeğin başarısını istemiyor' allfalık istiyorlar' erkek erkeğe güvenin sonun'da mutlaka hançerlenirsin' kanka kankayı kızlarda sonuna kadar destekler' erkekler'de ise sonun'da ayrılma hissi o yapıyorsa bende yaparım his'leri gelişir' seni ya hançerler yada hainlik ederek seni gizliden aşşağı çekerler'

Yani kendi cinslerim karşı cinslere nazaran çok daha tehlikelidir bana göre..

24,431Konular
87,709Mesajlar
1,154Kullanıcılar
HasanMirzaevSon üye
Üst Alt