Keçi sütü kilo aldırır mı - Keçi sütü kilo yapar mı - Keçi sütü kilo verdirir mi

Şunu samimi söylüyorum başkası olsa 2 gün dayanmaz. Çok kıl herşeyi yemez hiçbirşeyden memnun olmaz sürekli dır dır dır kadın olcakmış son anda yırtmış o derece. kdldldşdko
Birbirine aşırı zıt olupta bunca sene evliliği yürümüş bi biz varızdır. :D tabi beyfendi asla kabul etmez. :D çok eksik bile söyledim o derece ööh. Ldmdld
Vay ağzını seveyim senin @Destina anca bana diyor vay geldi seni alanın haline ne kıl insanmışım ohhhhh gördün mü sen erkek olarak benden de betersin demek ki beterin beteri de varmış...

Yav insanlık ettik ne isek onu dedik huylanıyorum işte kötü kokulardan, keçi koyun peynirinden, bardaktaki parmak izinden temizlik kötü bişey değil ki hastalık halinde titizlik değil çok şükür ne rahatladım ki...

@Destina'ya ... ? ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kadınlara fırsat vermeye gör ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Vay ağzını seveyim senin @Destina anca bana diyor vay geldi seni alanın haline ne kıl insanmışım ohhhhh gördün mü sen erkek olarak benden de betersin demek ki beterin beteri de varmış...

Yav insanlık ettik ne isek onu dedik huylanıyorum işte kötü kokulardan, keçi koyun peynirinden, bardaktaki parmak izinden temizlik kötü bişey değil ki hastalık halinde titizlik değil çok şükür ne rahatladım ki...

@Destina'ya ... ? ?
İyide bende senin gibiyim ben farklıyım demiyorum'ki :haha: