Kategori İstekleri

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu konu başlığı altında kafanızda olan olması gerektiğini düşündüğünüz kategorileri yaza'bilirsiniz.. Eksiğimiz varsa sizler daha iyi görürsünüz.. Aklınıza geldikce yazın değerlendirelim.. Site yelpazesini genişletmekten zarar gelmez ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Erkekler ve kadınların dünyası bölümüne Estetik ve Estetik Cerrahi bölümü açılabilirmi lütfen.

Kadın Sağlığı bölümünü yazmayı unutmuşum.
Bunlar daha önce'de istenmişti diye hatırlıyorum.. Sağlık bölümü veya kadınlara dair her'şey bunu kapsamıyor mu? Tam nokta atışı şeklin'de bir yer belirtirseniz bir bakalım .. Estetik ilgili konular açılmıştı çünkü bir aratma yapın isterseniz ilgili kategoriyi görürsünüz ..

Bunlar daha önce'de istenmişti diye hatırlıyorum.. Sağlık bölümü veya kadınlara dair her'şey bunu kapsamıyor mu? Tam nokta atışı şeklin'de bir yer belirtirseniz bir bakalım .. Estetik ilgili konular açılmıştı çünkü bir aratma yapın isterseniz ilgili kategoriyi görürsünüz ..
Sağlık bölümüne açıcaktım göremedim tek kategori altında olursa iyi olur sacece o konuyla alakalı konular açarak bir yerde toplamak istiyorum

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sağlık bölümüne açıcaktım göremedim tek kategori altında olursa iyi olur sacece o konuyla alakalı konular açarak bir yerde toplamak istiyorum

Estetik alakalı kadın konularını buraya açarsınız... Erkek için ise

Buraya açarsınız

Genel anlamda ise cerrahi ve sağlık bölümünü'de buraya açarsınız..

Cinsel sağlık konularıda mevcut site'de bunuda sağlık veya kadınsa kadın alanına erkekse erkek alanına açarsınız..

Sitemizde @Zerda üyemiz cinsel sağlık uzmanıdır.. Kendiside ara sıra konu paylaşımı yapar konularını takip edin ..

Hatalı yanlış yere açılan konuları gördüğümüzde kendimiz taşıyor taşındığına dair sistemsel olarak sizlere bildirim yapıyoruz.. O şekilde bir takip yaparsanız çabuk alışır öğrenirsiniz.. Sorun yok siz yeterki açmayı isteyin biz ayarlarız ..

Estetik alakalı kadın konularını buraya açarsınız... Erkek için ise

Buraya açarsınız

Genel anlamda ise cerrahi ve sağlık bölümünü'de buraya açarsınız..

Cinsel sağlık konularıda mevcut site'de bunuda sağlık veya kadınsa kadın alanına erkekse erkek alanına açarsınız..

Sitemizde @Zerda üyemiz cinsel sağlık uzmanıdır.. Kendiside ara sıra konu paylaşımı yapar konularını takip edin ..
Peki.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hatalı yanlış yere açılan konuları gördüğümüzde kendimiz taşıyor taşındığına dair sistemsel olarak sizlere bildirim yapıyoruz.. O şekilde bir takip yaparsanız çabuk alışır öğrenirsiniz.. Sorun yok siz yeterki açmayı isteyin biz ayarlarız ..

Geri
Üst Alt