İsim değişikliği

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Daha öncede ufaktan duyurmuştum... Giremiyorum ilgilenemiyorum... Ama sitemizin isimi değişecek.. Zaman sonra aynı isimi geri yerine koyarız .. Belkide öyle ilerleriz belli olmaz.. Uzantı veya bir kaç kelime eksilte''biliriz... Hiç bir hesabıma giriş yapamıyorum.. Haliyle yenilenme olmuyor.. İlerleyen zamanlarda site bakım moduna girebilir. Kapalı gibi görüne'bilir.. Olur böyle şeyler.. :D Deprem zede kardeşler için atılımlar yaptığımız zamanlar'da cihaz ve coğrafi koşulların engeline takıldık.. O yüzden erişimlerim kendi özel hesaplarım dahil kısıtlı... Özürdilemiyorum bu durum için çünkü insani bir olayda yer aldığımız için normal geliyor..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu arada bu forumun gerçek emektarı biz dışında @İlkiz 'dir...forum hiç kapanmaz ömür boyu açık kalır dedik .. Ama ara sıra tatil verip kapata'bilirdik.. Mesela isim değişikliği bizi çok zorluyor imkanlarımız sanal alemde biraz kısıtlandı evi falan bağışladık bu sefer hafif sıkıntıyı yeni mekanda biz yaşıyoruz ama dedik ilkiz başkan var.. Diğer arkadaşlar eminim kapansa amaa kapanmış der iki wp'den yazar geçerdi.. 😂 bu arada @KeNo allah belanı vermesin...

Çokta önemli değil isim değişsede sıkıntı olmaz benim açımdan. bu arada ev falan bağışladık demişsin senin yaptığını kimse yapmaz helal olsun bizde sözde düşünüyoruz siz gerçekte düşünüp icraat yapıyorsunuz allah ayağınıza taş değdirmesin

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çokta önemli değil isim değişsede sıkıntı olmaz benim açımdan. bu arada ev falan bağışladık demişsin senin yaptığını kimse yapmaz helal olsun bizde sözde düşünüyoruz siz gerçekte düşünüp icraat yapıyorsunuz allah ayağınıza taş değdirmesin
Allah razı olsun... Böyle şeyler söylenmez.. Bizimkisi anlık olduğu için buradaki yani sanal mecrada arkadaşlarımızın haberi olmadığı için birden iletişim koptuğu için sorunları tam yazmak yerine böyle haberdar ediyorum... Yoksa söylesemde söylemesemde o vicdan bizim .. Teşekkür ederim...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Evet rotadan şaşılmasın son çare o sen bulursun...

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Bu arada bu forumun gerçek emektarı biz dışında @İlkiz 'dir...forum hiç kapanmaz ömür boyu açık kalır dedik .. Ama ara sıra tatil verip kapata'bilirdik.. Mesela isim değişikliği bizi çok zorluyor imkanlarımız sanal alemde biraz kısıtlandı evi falan bağışladık bu sefer hafif sıkıntıyı yeni mekanda biz yaşıyoruz ama dedik ilkiz başkan var.. Diğer arkadaşlar eminim kapansa amaa kapanmış der iki wp'den yazar geçerdi.. 😂 bu arada @KeNo allah belanı vermesin...
:D

• Beğen
Tepkiler: LsR