İlk Zamanlar Forum Meskeni

Uzun zamandan sonra ilk ziyaretimi gercekleştirdim. Bu web sitesi ilk kurulduğunda forumda sadece bir kaç üye bulunuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam forum ilk halinden şimdiki düzenine geçti. Site içi düzenlemeler yapılıyordu. Daha sonra askerlik araya giriverdi vatani görev bitti vs derken dün aklıma birden forum meskeni geliverdi. Bir gireyim dedim ancak belkide kapanmıştır diye düşündüm. Tabi böyle düşünmemdeki en önemli sebeb şuydu birçok forum sitesi açılıyor ne yazık ki internet dünyasında tutunamıyor. Kimisi iki yıl kimisi iki ay bilemiyor insan. Bu düşünceyle google siteyi yazdım ve aktif bir şekilde karşıma çıktı. Üye sayısı, paylaşımlar vs artmış. Kısacası Forum Meskeni kemikleşmiş. Böyle de olunca İnsan Acaba şurda ne var veya şu sayfada ne yazılmış derken birde bakmış ki zaman hızla gecmis biraz da bağımlılık yapmış oluyor....

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fazla birşey olmadı açılalı o değilde .. ya asker dedinde birisi bi askere gidecekti onu düşünüyorum kimdi o diye.. şuan seni çıkaramadım ? burda olmasan bile bi askere gidecek birisi vardı sanki..

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Fazla birşey olmadı açılalı o değilde .. ya asker dedinde birisi bi askere gidecekti onu düşünüyorum kimdi o diye.. şuan seni çıkaramadım ? burda olmasan bile bi askere gidecek birisi vardı sanki..
Bendim

İsim
Nida
Memleket
Sivas
Güzel yer ya ne yazsam ki kafama göre sınırlama yok teşekkür ederim :ft:

Bu forum sitesi alexa verilerine göre Türkiyede ilk 8000 de geçen sene açılan site için başarılı bir de forum sitesi olduğuda unutulmamalıdır.

Point

<Disable>
İsim
Mirza
Memleket
Sağanağın hemen sonu
Meslek
Basımcı
Medeni Hal
Hâlâ ismine alışamadım. Yazması zahmetli ve random yazınca çıkması sıkıntı.

Geri
Üst Alt