İçinizi Açacak Kadın Takım Elbise Tavsiyeleri

Bezko üçlü takım​

1. Bezko üçlü takım

Pantolon, yelek ve ceket olmak üzere üç parçadan oluşan bu takım tüm parçaları birlikte ya da ayrı şekilde de kullanabileceğin epey şık bir alternatif. Ben rengine de bayıldım ama dilersen yeşil ve pembe renklerine de bir göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 1.721,72 TL

Göz atmak istersen
Burada

Setre ceketli pantolon takım​

2. Setre ceketli pantolon takım

Pötikare deseni, gold düğme detayları, kalıbı ve rengiyle dikkat çeken Setre ceketli pantolon takımla şıklığına şıklık katabilirsin.

Fiyatı şu an 1.749,99 TL.

Göz atmak istersen burada

Coral düğmesiz ceketli pantolon takım​

3. Coral düğmesiz ceketli pantolon takım

Klasik kombinlerinde bile salaş tarzından vazgeçemeyenlerdensen Coral düğmesiz ceketli pantolon takımın çizgili tasarımına ve duruşuna bayılacağına eminim.

Fiyatı şu an 249,99 TL.

Göz atmak istersen burada.

Melike Tatar desenli takım​

4. Melike Tatar desenli takım

Ben bu takıma resmen bayıldım. Rengi, deseni, duruşuyla bambaşka bir havası var. Dilersen farklı renklerine de göz atabilirsin ama bu iki rengin uyumu harika olmuş.

Fiyatı şu an 599,99 TL.

Göz atmak istersen burada

Starlet Giyim üçlü takım​

5. Starlet Giyim üçlü takım

Pantolon, ceket ve büstşyerden oluşan bu takıma bayılmamak elde değil. Büstiyerin cuplu oluşu, pantolondaki dikiş detayları ve elbette rengiyle çok şık ve çekici bir alternatif. Dilersen Siyah rengine de göz atabilirsin.

Fiyatı şu an 989,99 TL.

Melike Tatar oranj takım​

6. Melike Tatar oranj takım

Ben tam bir turuncu aşığı olarak her şeyden önce bu takımın rengine bayıldım diyebilirim. Pantolonun salaşlığı ve ceketin boyu da şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Dilersen yeşil rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 449,99 TL.

Ruvita blazer ceketli takım​

7. Ruvita blazer ceketli takım

Kiremit tonları özellikle sonbahar ve kış sezonu stiline çok yakışıyor. Sade ama şık bir takım tercih etmek istersen Ruvita blazer ceketli takıma mutlaka bir göz atmalısın. Dilersen yeşil rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 699 TL.

Milus crop ceketli takım​

8. Milus crop ceketli takım

Klasik tarzda da crop parçalar son dönemin trendlerinden. Bu saks rengi takımın crop ceketi, takıma bambaşka bir tarz katmış.

Fiyatı şu an 899 TL.

Dizzbutik blazer ceketli takım​

9. Dizzbutik blazer ceketli takım

Canlı renkler klasik takımlara çok yakışmıyor mu? Bu blazer cceketli takımın da rengine hayran kalmamak imkansız. Beyaz ve fuşya renk seçenekleri de var ama sarı renk bu takım için harika bir seçim olacak gibi duruyor.

Fiyatı şu an 1.399 TL.

Hatice Şencan Butik kruvaze ceketli takım​

11. Hatice Şencan Butik kruvaze ceketli takım

Klasik takımlarda klasik renkler tercih etmeyi sevenlerdensen bu slim fit, kruvaze takım seni için harika bir seçim olacaktır. Dilersen siyah rengini de tercih edebilirsin.

Fiyatı şu an 539,90 TL.

Geri
Üst Alt