Hülya Kural Kimdir

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Esra Erol'da programının avukatı Hülya Kuran'ın hayatı izleyenler tarafından merak ediliyor. Olaylar karşısında yaptığı yorumlarla dikkat çeken Avukat Hülya Kuran, kendisi gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli ve iki çocuğu bulunuyor. Özel bir avukatlık firmasında çalışan Kuran, aslen Çanakkaleli. Peki, Esra Erol'da Avukatı Hülya Kuran kimdir? İşte, Hülya Kuran'ın hayatı ve evliliğiyle ilgili merak edilenler.

Esra Erol'da programının avukatı olarak tanınan Hülya Kuran ekranların dikkat çeken isimlerinden. Olaylar karşısına gösterdiği tavırlarla adından söz ettiren Avukat Kuran, hukuki açıdan meydana gelen olayları değerlendirerek, izleyicilere tavsiyelerde bulunuyor. Ahmet Kuran adında bir oğlu ile Zeynep Kuran adında bir kızı olan Hülya Kuran sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

AVUKAT HÜLYA KURAN KİMDİR?

Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale'de tamamladı. Marmara Üniversitesi'nden 1996 yılından mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli. Üniversiteden mezun olduğu yıl nikah masasına oturan Hülya Kuran kendisi gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli. Eşi Selami Kuran bir hukuk profesörü. Evli olan Hülya Kuran'ın biri kız biri erkek 2 çocuğu var. Hülya Kuran özel bir avukatlık firmasında çalışıyor.

Medeni Hal
Bazen izlediğimde gıcık oluyorum alakasız yerde araya girip bambaşka şeyler soruyor ve esra erol ayarı veriyor buna susuyor :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
oo olurmuya bu avukat benim avukatım :D haha esra erol izlediğim zamanlarda seviyorum bunun programa dahil olmasını... esrayı bastırıyor bazen programı eline alıyor sanarsın kendisi sunuyor :D izlemesi güzel oluyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hülyaaaağğğğ

Geri
Üst Alt