Hırsız nulledciler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben böyle şeylerde hem seviniyorum... Hem takılmak için yer arıyorum.. Adamlar benim temamı kendi sitelerine koymuş.. Hatırlayan var mı? Turkuaz temayı.. Bir çok yere kurdum değeri bilinmedi.. Elin gavurları değer biliyor bakın almışlar :haha:

Meslek
Öğrenci
Abi sizin destek siteniz sıkıntılı sen bunu nerde paylaştıysan ordan konu botuyla çekmişler, bence bilerek izin veriyorlar netron yazılımcı diyorlar engellesin zor değil biz wp tabanda engelliyoruz ben yapıyorsam o hayli hayli yapar oralarda paylaşacağına kendi sitende paylaş

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi sizin destek siteniz sıkıntılı sen bunu nerde paylaştıysan ordan konu botuyla çekmişler, bence bilerek izin veriyorlar netron yazılımcı diyorlar engellesin zor değil biz wp tabanda engelliyoruz ben yapıyorsam o hayli hayli yapar oralarda paylaşacağına kendi sitende paylaş
Ey türk gençliği... :D Zaten ben kullanılsın diye paylaşıyorum.. İsteyen istediği yerde paylaşır kullanır.. Ben konuyu nulled warez site'de paylaşılmış diye paylaştım benim için sıkıntı yok.. İşime gelir yaptığım eseri yayınlıyorlar.. Dandik olsa almaya tenezzül etmezler.. Demek'ki yapıyoruz bu sporu..

Sen yapıyorsun bu sporu evet kullansınlar şanın artar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sen yapıyorsun bu sporu evet kullansınlar şanın artar
Baktım sitelerine.. 6 temamı yayınlamışlar.. Bayada yurtdışından indiren kullanan var.. Tema yapan yok.. Benden başka piyasaya can veren ciddi diyorum yok.. Paralı temalar bile artık kısır oldu hep birbirinin aynısı.. Ben mesela default temadan bir'şeyler çıkarıyorum.. Paralı yapanlar sitenin yapısını bozuyor.. Izgara şeklinde forum yapıyorlar yanyana falan.. Ben öyle yapmıyorum.. Doğasını bozmadan ayrıntı renkler ve şekillendirme yapıyorum.. Ve zararsız kendi teması olduğu için sitelere zararı yok..