Hayırlı Ahkamlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
beatsiz okuyunca kopuk oluyor :D

Hayırlı Ahkamlar... sabah oldu kalkmadı .. pankart açtı takan olmadı.... saldırı yaptı etki etmedi... çevre edindi gelen olmadı... bir kap su koyduk kapıya... gelirse içer sevabımıza... hayratı gönlümüz girene çıkana.... destur demedik daldı buhrana ... arkana bakma yürü yürü koş tabanları yağla... tavaf ettin semtini çarkı yandan ata ata.. herkes bir mafya ağır abi miteo'lojisi... eskiden izledikleri aklına geldi polat alemdar izleyicisi...ahkam kesene eyvallah desturu verdik geldi yanımıza... naber dedi dedik eyvallah içti çayımızı döndü yuvasına ... atan atana ahkamı münazara... dilde kemik yok tabi salla vur duvara ... değerse taşı bağır çağır söv bir kaç kere geçmiş ölüsüne ... günahı sana bana değil hamili olan kendisine ... replik yazmış dengesiz kendi filmine ... çekip çekip oynuyor tii'ye alan yok tabi yine... ezandan rahatsız keza ölüsüne bir sela ... ilkel yolları gösteriyor parmağı adana değil pamuk tarlası imamda... resmet hayali çiz bakalım tablona... 2 gün kaç yaşantı eder ? ezber koy dudaklarının arasına ...bir ahkamım var bilmece olacak... tepeden gelen huri hangi nuriye konacak ? ... Ahireti yakmak zor kazanmak kolay yapmıyorsan birşey ahmaksın ahkamlı dostum... postu verene şükretmeyi borç bilme görev edin ahkamında boğulursun...piiri sultan etti 2 abdall ' anlamadın tabi bunu yine doğal türün aptal.... uyan geç kaldın dayan üflenmeden her an gelecek daldıgın buhran geriye... hasatı biçilesi cibiliyetler döndürdü beni zaten deliye..ileriye gitmiyorum geriye bakmıyorum .. oldugum yerde bekliyorum.. hayırlı ahkamlar ahmak kardeş ahkamın'dan beslenip seni irdeliyorum...modern zaman ile eski zaman karması... kelimeler sokak sanatı uzantısı tdk salatası ( safsatası ) .. şiveyi düz yazıya koyduk melodiyi kafandan çal... alçaklara yükse görünür onur tablosu... gurur yapma sahibi yakar izlersin kendini alsana filmine fragman...orda kal pankartlarını kapat ... ağzını açma gönlün ile kulakları kanat.... tekme vurmuyorum yinede açık kapım gel rahat rahat...payitahtımda bugün hava sağnak seni ıslatmaz ahmaksın ahmak..