Hani siz doktorlar yeminliyiz diye övünüyordunuz ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bişi sorcam.. ister kızın ister kudurun isterseniz haklı olanın hakkını verin...

Şimdi kendi dininizin inandığınız şeylerin üzerinde tuttuğunuz bir yemininiz var hani öyle diyorsunuz biz doktorlar yeminliyiz diyorsunuz..

Peki bu kadının beyanı esas konusu kanununda kadın size geliyor kolu çizilmiş soğuktan yüzü şişmiş.. size diyorki kocamdan şiddet gördüm siz hemen beyanı esas alarak darp raporu veriyorsunuz ? Bu yemininiz nerelerde geçerli merak ettim sadece... ?

Kadının darplı halini gördükleri için verirler heralde o haldeki birine.Ne şekilde neden olduğunu bilmeden mi yani..:)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Annemden biliyorum .. güllük gülüstanlık bir günde gidip darp raporu almış uzaklaştırma çıkarmıştı.. ?

Çok böyle vakalar.Kolay tayin çıkartmak için bile bu darp raporu kullanılıyor.Birkaç gün önce bir kadın geldi gençten İstanbul'a tayini çıkmış yolluk alacak.Çocuk kendi üstüne tamam iyi çünkü çocukta dahil oluyor paraya bakan kim ise.Dedim biraz uygunsuz bir zaman nasıl çıktı bu tayininiz dedi kocamdan ayrılıyorum darp raporu aldım onun üzerine zamanlamaya bakmadan tayinim çıktı ...önce acıdım yazık dedim.. kadın imza için kapıda bekliyor baktım dışarda yanında bir adamla hararetli konuşuyor meğerse kocası imiş...

Fırıldaklara artık bu zamanta akıl ermiyor valla kadın işini yaptırmış yani...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İnsanlık bitti bitti ... yapacak bir yorum yok böyle insanlara

saphira

Tonton Nine

ben hala konuyu bile anlamadım ?

fake mi yapmış ? darp raporu alabilmek için kendine makyaj mı yapmış kendi kendine mi şiddet uygulamış ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

fake mi yapmış ? darp raporu alabilmek için kendine makyaj mı yapmış kendi kendine mi şiddet uygulamış ?
Yo gitmiş kocamdan şiddet görüyorum demiş almış neyini anlamadın ?

Makyaj değil darp yaptırmış olabilir bunu görmeden doktor rapor vermez... dokunur makyaj olsa anlardı ..yanağının üst kenarında sadece morluk gördüm ben

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu tek tük değil .. şuan git doktora kocam beni darp etti de rapor alıyorsun... doktor sana sormuyor bile nerende ne var diye.. senin demen yeterli..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hem sadece bu değil kadın darp raporu beyan üzerine olduğu için doktor yeminleriyle kıyasladım... mesela benim doktorum var bir kere olsun aa diyip ağzımı açmamışımdır muane olmamışımdır... ama lazım olduğunda giderim napıyon kız derim yazsana bana bi rapor çekerim yazar .. :haha: hani hipodrat hipotrum futbol sahası yemini ? dsjkfdkfh onada dedim nerde sizin yeminler... dostluk arkadaşlık önde gelir'miş :D benim demek istediğim şu ... doktor arkadaşlar bu yeminlerine çok sarılıyorlar ama gerçekten işlerine geldiği gibi kötüleme yapmıyorum profaganda'da değil direk kötülüyorum.. samimi değiller kusura bakmasınlar.... deneyimli tecrübeliyim şuan özel doktora giderim parasıylada olsa ameliyat oldum raporu alırım yani..

Hepsi öyle değil fatih ? bana öyle şeyler söylemeyin hepsi öyle

Nerden buluyon bu sorulari .d doktorlar iyi niyetli olarak yapiyorlar halka yardim olarak gercekleride var sahteleride
onune gelen darp raporu almiyodur polis esliginde gidilmiyomu oyle biliyorum. Beyan olayi kanunla alakali doktor yeminiyle degilki

Darp raporu öyle kolay verilmiyor.

Geri
Üst Alt