Hangi temayı kullanıyorsunuz?

Hangi temayı kullanıyorsunuz?

• FM-VB3

• FM-TM

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Biz böyle alıştık ama nasıl vazgeçelim @Destina nın yaptığı avatarlardan :( tema güzel bence neyini beğenmedin sayın kurucu? :D istediğiniz şekilde yapabilirsiniz tema çok da önemli değil :)
Yazılar buğulu.. bana göre dengesiz.. küçük büyük ince yapısı var.. ayarlayıp düzenlediğim'de sıradanlaşıyor.. böyle oluncada ben sevmiyorum.. şu temaya bir kusur bulan olduğu anda bunu değiştircem :haha:

Medeni Hal
Yazılar buğulu.. bana göre dengesiz.. küçük büyük ince yapısı var.. ayarlayıp düzenlediğim'de sıradanlaşıyor.. böyle oluncada ben sevmiyorum.. şu temaya bir kusur bulan olduğu anda bunu değiştircem :haha:
Evet telefondan daha çok belli oluyor yazılara bakınca çift görüyor gibiyim göz yoruyor bide en üste forummeskeni yazısı olan yerde renk çok parlak geliyor gözümü alıyor benim sıkıntılarım bu kadar :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Evet telefondan daha çok belli oluyor yazılara bakınca çift görüyor gibiyim göz yoruyor bide en üste forummeskeni yazısı olan yerde renk çok parlak geliyor gözümü alıyor benim sıkıntılarım bu kadar :D
İşte görünüz :D bu tema acilen değişmeli .. buna benzer bir tane tema çalışıyorum.. özel bir tema .. yapımı bana ait değil.. ama widget yer sorunu var .. tema normal xenforo görünümüne göre kodlanmış.. yani sağda sidebar .. sağda istatsitikler şeklinde.. biz widgetlerin bir bölümünü altta bir bölümünü'de kullanmadığımızdan.. hatalar veriyor.. onu bir adam gibi editlersem onu buraya giydircem..

Ama tema yapımcısı bunu bir free birde ücretli olarak paylaşmış... 50 dolara tema mı olur lan :D
Free olanı aldım onda'da editlenemez şeklinde uyarı düşmüş' bazı yerlere dokundurmuyor..
O işi ürkütmeden çözersem onu buraya koyucam sfsdf

Medeni Hal
İşte görünüz :D bu tema acilen değişmeli .. buna benzer bir tane tema çalışıyorum.. özel bir tema .. yapımı bana ait değil.. ama widget yer sorunu var .. tema normal xenforo görünümüne göre kodlanmış.. yani sağda sidebar .. sağda istatsitikler şeklinde.. biz widgetlerin bir bölümünü altta bir bölümünü'de kullanmadığımızdan.. hatalar veriyor.. onu bir adam gibi editlersem onu buraya giydircem..

Ama tema yapımcısı bunu bir free birde ücretli olarak paylaşmış... 50 dolara tema mı olur lan :D
Free olanı aldım onda'da editlenemez şeklinde uyarı düşmüş' bazı yerlere dokundurmuyor..
O işi ürkütmeden çözersem onu buraya koyucam sfsdf
Bütün camia gördü duydu ne özelliği kaldı şimdi :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sana da tema beğendiremiyoruz @Charismax :T:
Yine uzun bir süre kalsın bu bana dert değil'de ne biliyim herkes aynısının bir benzerini kullanınca bir değişik farklılık olmuyor ondan :D gerçi posbit avatardan her türlü yırtıyoruz ama olsun :D

Önüme geleni:p

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben vb olanı az önce yayınladım destek sitesinde.. kafadan bir 5 bin indirim yapılacaktır.. siz beğenmeyin :D tema yapıp free paylaşan yok.. burada ben amme hizmeti yapıyorum kimse anlamıyor :haha:

Geri
Üst Alt