Gülümse çeksin ağla gülümsetsin

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Gülümse forum magazinimizde konu olmayı başardı' forummeskeninde aktif olmasada.. forumtutkusunun demir başı yöneticisi olan mutlu bir birlikteliği olan' ve ilginç olmayan ama keskin bıçak gibi nokta vuruşlu yorumu olan bu özel üyemiz arkdaşımız meydanlara yeniden photoshop çalışmaları olarak geri'mi döndü ? sorusunu akıllara getiriyor..

Onun yönetiminde olduğu benim üyesi olduğum ben oraya ikinci göz ağrım diyorum çünkü ilk sanala geldiğimde iki siteden birisi orasıydı nerden başlayayım diye seçim yaparken forumtutkusunu kırmızıdan elemiştim :haha: ki sonradan renkler değil cinsler önemliymiş onu anlamıştım neyse orası benim konum onu karıştırmayalım :haha:

ne diyodum lan :D ..

heh gerimi döndü sahalara ? @Gülümse mekanın sahibi geri'mi geldi ? avatar istediğime kayıtsız kalmayarak bana avatar çalışmasında yer verdiği için kendisine teşekkür ediyor...
erkek arkadaşıyla olur inşaallah olmazsada olmaz yapacak birşey yok kuşlar uçsun yeter... evlilik duyurusu yapacağı günleri iple çekiyoruz... tabi siz iple ben iğnelemeyle dffdg

Gülümse nickiyle herkese gülümse mesajı veren... ve ilginçtir ki ben hiç tanımama rağmen açtığım tüm forumlarda ilk üye olması.. burası hariç.. bu kızın özel yetenekleri var .. kaç forum açtıysam şıpp damladı kldskjsjgh neyse öyle işte.. hem burası yorum konusu değil magazin konusu sjhgjkshg

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok değil etiketlemeyi paralel evrenle gerçekleştirdim :haha: hele sorusuna hele senide magazin konusu yapacam ama dur bakalım biraz daha sivriltelim seni.. sana özel hakaret küfür argo ayarlıycam djfgksghjsdfghk nihahaha

Yeminle bölüme girip bakmasam konuyu görmiycemm :D
Valla kardeş bizde ortam böyle. Diğer siteye bile zar zor giriyorum.
Gece mesailerinde ilgileniyorum her yerle :D
Evlilik için dahaa çok erken :D ama inş yakında gelir :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ForumMagazin' zedemiz ne olduğunu anlayamadı kendinde değil.. Bu kadar ilgi alakaya maruz kalmayan bir hayat tabiki'de kaldıramayacaktı..

Gece işi gece vardiyası kimler @Gülümse 'yi zorla çalıştırıyordu..
Kim kimin elinden kimi kurtarıcak merak konusu akıllardaki soruydu?
Evlenmem alırım adamı koyarım karşıma eğlenirim diyen @Gülümse hayatı

@Gülümse doruk noktasını yalnızlığı ile yaşarken hayatına girecek olanın başına bağlanması şu sıralar imkansız gibi görülüyor...

Sevenleri evlilik kararını bir kadın değil önce erkek tarafının alacağı yönünde düşünüyor. Evlenmezse forummeskeninin kızıdır.. evlenirse gitti giden yapacak bişey yok...

Kapımız @Gülümse için her zaman açıktır.. dsfsdf

Geri
Üst Alt