Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Gül suyunun mucizevi etkileri

Memleket
İzmir
Uzun yıllardır kadınların güzellik sırrı olan gül suyunun cilde etkilerini biliyor muydunuz? Hafif ve doğal içeriğiyle cildin arınmasını sağlarken aynı zamanda cildi yatıştırır, ferahlatır ve renk eşitsizliğini gidermeye yardımcı olur.

gul-suyunun-cilde-faydalari-nelerdir-gul-suyu-cilde-nasil-uygulanir-gul-suyu-maskesi-UjzYTsEX-300x174.jpg

Gül Suyunun Faydaları​

Yaşlanmayı Geciktirir​

Cildiniz güneş ışınlarından ve dış etkenlerden çabuk etkilenir ve yaşlanma karşıtı olarak kullandığımız ürünlerin içerisinde bulunan kimyasallar daha da yaşlanmamızı sağlar. Ancak gül suyunun ince yapısı ve doğal olması yaşlanmayı yavaşlatıcı etkiye sebep olur.

guller-300x200.webp

Cildinizi Yeniler​

Gül suyunu küçük fısfıslı bir şişe içerisine koyarak gün içinde kullanabilirsiniz. Böylece gün boyu yüzünüzün nemli kalmasını sağlamak dışında cildinizin esnekliğini ve taze kalmasına yardımcı olursunuz.

gul-suyu-2-300x199.jpg

Güneş Yanıklarını Yatıştırır​

Gül suyu güneş yanıklarının yatıştırmada çok etkilidir. Eğer güneş koruyucunuzu unutursanız ve kötü bir yanma yaşarsanız gül suyu sürebilirsiniz, yanıkları hemen yatıştıracaktır.

gul-suyu-min-300x214.jpg

Hassas Ciltlerde Kullanabilir​

Hassas ciltlerde bir çok ürün kızarıklığa, sivilcelere neden olur ancak gül suyunun doğal yapısını sayesinde hassas ciltlerde kullanabilir.

Ben seviyorum kokusunu ve yıllardır kullanıyorum

Tonik olarak sadece gül suyunu tercih ediyorum.