Gizem yaratmak ile gerçekten gizemli olmak arasında olan farklar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Allah vergisi...

Resim paylaşmaz açık vermez gizem yarattığını sanar... bir resimle tüm senelerce yaptığı kasıntılar biter...

Birde hep göz önünde bulunup resimlerini paylaşıp kasıntı olmayanlar vardır.. bunlarda hala bir iç dünya gizemi barınır..

Tanıştığımıza memnun oldum... ben parker mesken dio'

:J;

Medeni Hal
Düşünsene olm gizemli takılıyorsun bi kasıntılar falan, forumda adam bu kıza yürüyor neyse tanışma kaynaşma vesaire manitik oluyorlar, adam demiyor mu aşkım böceğim bi resmini atta o güzelliğini göreyim? :T: buda tabi kendince en güzelini en beğendiğini seçmeye başlıyor renkli filtreli olursa daha güzel olur tabi. Ağzın, yüzün, gözün, burnun değişmez ama bi etkisi olabilir ışıksal açıdan. :T: neyse atıyor adama, adam demiyor mu içinden bu gizemliliğin altında bi şahaser bekliyordum görmeden sevgili olmasaydım keşke şimdi nasıl kurtulacaz öff. Kıza da vay bee çok güzelmişsin aşkım aman atma biyere nazar değer böcüğüm. ;kk; adamdaki travmayı düşünemiyorum. :T:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu arada bu yorumlar konular site dışıdır beyler bayanlar ... kardeşlerimiz alınmasın.. neticede hepimiz maymunuz bunun başınıda ben çekiyorum sıkıntı yok yani :D

Entrikadan başka bişey değil film çeviriyor gibi iyi senaryo olur varya...:glm;

Geri
Üst Alt