Friend Zone 2: Dangerous Area

İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
Ekli dosyayı görüntüle 450

Oyuncular: Pearwah Nichaphat (Boyo), Namtan Tipnaree (Boom), Lee Thanat (Good), Singto Prachaya (Earth), Nat Sakdatorn (Sam), Plustor Pronpiphat (Stud), Joss Way-ar (Safe),
Aye Sarunchana (Amm)

Konu: Dizi, 2018 yılında yayınlanan Firend Zone dizisinin 2. sezonu olacak. Friend Zone 2: Dangerous Area, hem ilk sezonda izlediğimiz karakterlerin geçmişine odaklanacak, hem de ilk sezon sonrası yaşananlara… Açıkçası özellikle Boom, Earth ve Stud’in geçmişini izlemeyi merakla beklediğimi söyleyebilirim. Dizinin ilk sezonunu da severek izlemiştim (final hariç). Dizinin yönetmen koltuğunda yeniden Jojo Tidakorn yer alıyor ki kendisi geçtiğimiz sezon “3 Will be Free” dizisini de yönetmişti. Aslında içinde bir eşcinsel çift yer almasına rağmen bana sorarsanız Friend Zone tam manasıyla BL janra içinde yer alan bir yapım değil. Neyse… Yeni sezonda kadroya Arm Weerayut ve Pluem Purim de dahil oluyor ve sonuç olarak kadrosu zaten çok iyi olan dizinin oyuncu kalitesi arşa çıkıyor. (Benim açımdan) Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım.​

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Korede aşķ acısı çekiyorlarmı acaba.. birbirlerine benziyorlar ya şimdi bunlar.. mesela bi kızdan ayrılsa terk yese.. aradıgı kız degil özellikleri olur galiba.. cisim beden tip aynı hepsinin. .
Erkeklerde aynı

İsim
Nagihan
Memleket
Hatay
Meslek
Boş Gezen
Hepsi aynı çuvaldaki arpa gibi