Forumun Gara Üzümü Kara Kız

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kara kız tabirini sadece ben kullanıyorum başkası kullanırsa ayıp eder.. belkide sarışındır belkide mavi avatarların kabilesinden'dir siz nerden bileceksiniz ? sfdgjh

Forummeskeni magazin konumuzda bugün Ajan @Üzüm ' var... kendisi ajanlık yapıyor olabilir.. Burdan aldığı lafı başka sitelerin yönetimine kızlarına taşıyor olabilir... Birde bu üzüm bakılınca karartmıyor'da olabilir...
Konuyu üye sözlüğü konusuna benzetmeden magazin asparagasttımızı yapalım..

Üzüm forumların denizi olan bir yerde olan daha öncesini bilmediğimiz bizde sinsi sinsi üye olanlar kategorisinde yer alan bir meskenlidir... Dedik ya kendisi ajan olabilir.. Üyeliği önceden almış ama dememiş ben üzüm' ben onu peynir karpuz yanındaki sıradan üzümlerden sanmıştım.. Bu üzüm başka üzüm..

Eğitim sektöründe çocuklarımızı yavrularımızı kendi fikirleriyle zehirleyen birisiyle karşı karşıya olabiliriz.. Üzüm erkekte olabilir kadın'da olabilir.. Çok güzelde olabilir teyze modunda kaburgiller ailesinden bir tip'te olabilir... Belkide yakışıklı bir erkek belkide çirkin kocamış dayılarınGillerin'den bir versiyonda olabilir.. ForumMagazine konu olan herkes ' herkes olabilir..

Hayvanları seven kedileri seviyorum diyerek sıkıp boğan' meskende kedi resimi paylaşıp Gara Kedi'sini bize Zeytin diye yutturan kofti'den Fake bir üyede olabilir..

Üzüm sinsi yapısıyla laf taşımasıyla bir çok kişi tarafından sevilmeyen bir üyemiz'dir.. İnançlarını her mekanda yazan yok ulaan bu böyle değil şöyledir bence diyerek yumruğunu masaya vuran biriside olabilir..

Biz onu olduğu gibi sevdik bağrımıza bastık zalımın oğlu zalımın kızı bizi ne hale soktun...

(Abi malzeme yok elimde saldıramıyorum iftira atcam onu bile yapasım yok şuan) gfdjkgh
(Boş yapıyorum baştan sona idare edin :haha: )

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Hahaha ,bilemedim yani ,ajan olabilirim. ? Malzeme olsa elinde ne yapardin acabaa???

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hahaha ,bilemedim yani ,ajan olabilirim. ? Malzeme olsa elinde ne yapardin acabaa???
Bir kere ben kendi menfaatlerim uğruna yazmıyorum onu diyim zaten saçmalıyorum ? sözlük değil magazin işte neyi doğru olacak ??
Malzemem olsa neler yapardım ? iyi günlerin bunlar daha ? hfjdkd

Geri
Üst Alt