Forummeskeni Üyeler'imizin Biyografileri

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu kategoriyi açma sebebim' forummeskeni ailesi' olarak özgüvenli arkadaşlarımızın kendi biyografilerini eklemelerine olanak tanımak istemem'den dolayıdır' ( Sözlük, Günlük Konusu değildir biyografi tek sefer girilir işlenir ve orada biter )

Üye sözlükleri ile karıştırmayalım'
Tamamen kendiniz hakkında olan bilgileri kendinizin kendinize olan bakışınızı gerek hayatınız, gerek yaşantınız, gerek doğduğunuz'dan bu yana olan hikayenizi' sizi tanımak isteyenler için biyografi girebilirsiniz'

Forum siteleri'nin çil yavrusu gibi çoğaldığı bu dönem'de ama içleri boş olduğu gerçeği ilede karşı kaşıyayız' çil yavrusu gibi türeyenler çil yavrusu gibi birgün dağılırlar' bizim hedefimiz kalıcılık olduğu için asla kapanıp yeniden açılmak' veya ben gittim yokum diyerek başka bir kapıdan yeniden merhaba demek gibi bir huyumuz gayemiz yoktur forummeskeni.com olarak'

AD SOYAD gerekmeden mahlasınız' (nickiniz)'e bağlı kendi biyografilerinizi yazabilirsiniz ve konunu'zu kitletip burada cv' mantığında bıraka bilirsiniz'
Hangi sitede üye olmuşsunuz hangi sitede yönetici olmuşsunuz bir önemi yok' burasını bak ben buyum burda geçmişim geleceğim özelliklerim yazıyor yazmıştım' tanımak istersen' diyerek bu bölümü referans göstere bilirsiniz'

Kategori açılmıştır' kullanmak isteyen kullanmak istemeyen herkes için hayırlı olsun'

Geri
Üst Alt