Forum Magazin Bölümü Açılmıştır Hakkında Açıklama

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar benim kendi espirili karekterimin beyniyle açılmış olan bu kategoride' geyik' şaka espiri veya gerçek ciddi konularda olabilir' tıpkı sözlük konusu gibi konu başlıkları açılarak yalan yanlış magazin yapma olanağı imkanı sağlayan bir bölüm açtım..

Bu bölümü şöyle örnekleyelim...

Konu başlığı : Süper Yönetici İlkiz İle Yönetim Arasında Çatlaklıklar'mı Var

Konu içeriği :

Yönetim içinde sızmalar'mı meydana geliyor .. İlkiz charismax' ile bir konu hakkında hem fikir olamadılar
veya
Admin kerem' bey site yönetiminde olan site polisi ile dargın mı ?
Aralarında ne geçti ? gibi gibi saçma sapan ama espiri mahiyetinde konuların açılmasına olanak tanıyan bir alan olmasını umuyorum..

Yönetimsel örneklemeler sadece bir örnekti...
Bunu üyeler için üyeler yakınlaşması ara bozulması ara buluculuk veya birşeyleri ima etmek içinde kullana bilirsiniz...
Diğer sitelerle olan olaylarımız adımızın geçtiği her yeri burada haber yapabilirsiniz.. URL LİNK yani tıklana'bilir adres yazmadan... Kaynak direk burası olacağından.. insanların kendi parmaklarından ve fikirlerinden çıkacağı için telif gibi saçma sapan bir engele takılmayacağız..

Resmi bir kuruluş değiliz falanca siteden bahsederken gerek karalama amaçlı gerek yükseltme amaçlı açılan her konu fikir hürriyetine girmektedir..
İstenmeyen konular raporlanıp gerekçeleriyle beraber kaldırıla bilir...

İşte kategorinin yeri...