Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Forum kızlarının birlik olup bir kıza çullanması

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forumda bazı kız kuruları vardır dedikodu tayfası milleti çekiştirirler muhabbetleride hep erkeklerdir genelde ... ama bazen kendi cinslerini çekiştirirler 10 kişidirler mesela 9 kişi olup bir kişi olmayınca o sohbette .. hemen gelemeyene karşı kendi aralarında konuşur espiri yaptıklarını sanarlar sonra birisi bişi der ya o burda yok ama şu huyunu sevmiyorum der... diğerleride bende şunu bende bunu diyerek bir grup eylemi olur :haha: sonra bu gerizekalılar gelmeyen o masum kızı aralarına alıp laf vurdurmalar laf sokmalar kızı ötelemeler bilmem daha neler yapmaya başlarlar.. genelde dışlanan kişide bunların içinde en efendi olanı en ağır başlısıdır... bu hep böyle olur hiç şaşmaz..

bu kişiler daha sonra kendi aralarındada birşeyler yaşarlar ve zaman geçtikte tek'e düşerler...

bunu gören dışardaki insanlarda ee değdimi ? diyerek hakkını hak sahibine verirler :haha:

Bu çok olan bişey helede forumlarda

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
17 18 hatta 20 yıl diyeyim ben... dejavu geçirilen mekanların adamıyım tecrübeyle sabit.. dediklerim %100 gerçek ve doğrudur ... reel hayatım çoklu insan tanışmalarından.. sanal hayatımsa mekan içinde bulunmamdan dolayı acayip gelişiktir...

hani bu uzun uzun yazıyorum kesme işaretleri '''' koyuyorum.. kopuk cümleler yazıyorum ya.. tii' ye almıyorlar bile.. aslında her cümlemin içinde tecrübeyle sabit bir mana var .. bilerekte yapsam bilmeyerekte yapsam.. bu filmi çok izledim yani.. neyse aman eğleniyoz :haha:

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Forumlarda da böyle şeyler olmasın yani . Dedikodu yaptığın o 8 kişi bı gün seninde kuyunu kazar.
Bknz ; neyse

• Haha
Tepkiler: LsR
Bunun örnekleri var açık ve net

24,446Konular
87,777Mesajlar
1,160Kullanıcılar
Üst Alt