Forum Güncellemesi Yeni Son Sürüme Geçiş

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar biz lisanslı bir siteyiz..
İlk kurulum lisanslı değildi bir şekil'de lisanslayıp orjinal dosyalarla kurulumu yenilemiştim..
Şimdi güncel bir yer olduğumuz için yine günceli yakalamak istiyorum.. Ama lisans bitti hesap sahibi zaten ben değildim..
Şimdi şöyle yapıyorum.. 2 Haftadır üzerin'de çalıştığım dosyalar var.. Belki saçma ve salakça olabilir ama bu dosyaların temizlemesi.. Ekstra ekleme giydirmesiyle uğraşıyorum bir hata sorun almamak için.. Yani piyasada bulunan dosyaların analizini yapmakla meşgülüm bayadır..
Yakın zamanda güncelleme olarak bunu gerçekleştiricem.. Bunun görsel olarak pek bir yansıması olmayacak.. Ama sistem olarak güzel bir forum olacaktır.. Bunuda duyurmasam olur desem'de duyurmak istedim.. Şimdi biz yani ben normal bir kullanıcı olsam lisansa önem verirdim.. Ama hakim olduğum bir konu olduğu için bu lisansı yaksam'da benim için problem olmayacaktır.. Sonuçta parası verilmiş alınmış bir sistem ağa'nın eli tutulmaz.. İlerleyen zamanlar'da güncellemesini sessiz sedasız yapıcam bilginize..

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Kolay gelsin hayırlı olsun diyelim her yenileme bir emektir

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Belki güncelleme yerine güncellenen sürümün işime yarayanlarını alabilirim .. Hiç belli olmaz.. Ama siteye yansıyan bir yanı olmayacaktır.. Duyuru'da zaten gereksiz sdfsd

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Çok pahalı çok diyeceğim ama değil aslında. TL ye çevirince çok para oluyor. Avrupa bizi kıskanıyor. :cool:

• Haha
Tepkiler: LsR