Forum arkadaşlığının çocukluğu

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben orda yokum kanka sende gitme
Aaa bana karşı iyi ama arkadaşıma haksızlık etmiş gitmem...
O bize gelmiyor ben niye gidiyim ? ...
Arkadaşımın arkadaşı arkadaşımdır hadi gidelim...
Jfdldkdşdm

Sitesine girmeyince gelmeyen tipler...
Sitesine girince gelme zorunluluğu hisseden tipler :haha:
Moderatör alımı yok denildiğinde üyeliklerini sildiren bebeler...
Farklı nick kullanıcı adı alıp... kendi konularında kendilerini öven paranoyaklar...
Erkekken kız olarak gelenler...
Kız olup erkek yönetici peşine gidenler (arabaya düşen mallar gibi)
Sitesi olmayana sitesi olduktan sonra yaklaşımını değiştiren tipler :haha:
Site sahipliğini paralı çok büyük birşey sanıp istersem açarım ama gerek yok diyip eline para geçince site açanlar...
Harem kuranlar
Seks cinsel konularda kız düşüren erkek ayartanlar...
Falan filan uzatırım bu anladığınız dil...
Birde bunun dışarıdan bakarak halk görüşlü yorumu var o ağır gelir size...

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Gerçekten ya böyle tipler var değil mi ? Ego yapmayı, her foruma üye olun yazın eğlenin. Site sahipleride birer insan adam yemezler. Birde bir foruma girerken sorumluluk almak için yada kız peşinde koşmak için girmeyin. Okuyun konuları, fikir sahibi olun. Yorumlar yazın. Ne bileyim biraz rahat olun. Birde en önemlisi kendiniz olun, mahalledenki arkadaşınla nasılsan buradada öyle olun. Klavyeye geçince kimliğiniz değişmesin.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Birde en önemlisi kendiniz olun, mahalledenki arkadaşınla nasılsan buradada öyle olun. Klavyeye geçince kimliğiniz değişmesin.
2020 senesinden bu yana söylediğim cümle.... ama bana dedikleri ne biliyormusun... sen yönetimdesin.. üyelerle baş göz olamazsın puhahahaha :haha: şaka gibi ya :haha: niye lan ben firarun'muyum :haha: sitem olunca adam'mı oldum... noldu yani ne değişti... jkshjkhkdjgh

birde ben kelimelerimi neden hatalı yazıyorum biliyormusun.... aklımdakini direk yazıyorum... gönderiyorum... hani yazdığımı okuyupta görsel bir sunum yapmıyorum :D öyle yapanların samimiyetinede inanmıyorum malesef kimse kusura bakmasın trübün oynayan insanlardan nefret ederim...

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
? ben yazarken olduğunca dikkat ediyorum. Benimki işimden kaynaklı sanırım. :S Noktasız virgülsüz yazamam mesela ?

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
? ben yazarken olduğunca dikkat ediyorum. Benimki işimden kaynaklı sanırım. :S Noktasız virgülsüz yazamam mesela ?
ya öyle değil... bak şimdi yazını okudum aklıma ya öyle değil diye samimi bir giriş geldi ağzımdan çıkan bu direk yazdım... yazdığıma dönüp bakmıyorum yani arada kelime çıkmışmı çıkmamışmı ayırmışmıyım falan :D ...

yoksa uzun uzun anlık konuşma olmayan durumlarda bende yazarım bi tekrar okurum nokta virgül koyarım... ama işte o duruma hiç gelmiyorum dskjajkfhsd onu demek istiyorum birazda...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bu birazda şeyden kaynaklı F KLAVYE Q klavye olayından.. ben Q klavyeye çok geç geçtim... onda bakmama düzeltmeme gerek yoktu elim altında herşeyi bu q klavyeler ayrık yerlerde... yoksa bende nizami türkçe dizerim inci gibi... ama o duruma gelmedim hiç asdsafsdf

bide benim klavyemden çıkanlar saniyeliktir abi... whatsapta farkettiysen toplu daha önceden yazmış gibi gelir sana tonla yazılarım... anlık hızlı çıkar enter der göderirim hızlıyım jdhasjkhjfh