FM Tag İstekleriniz

Aykut

Don't look back you're not going that way...
Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Bu bana bir fikir doğurdu ama .. Şimdi senin girdiğin her konun bana tag'ında olan yazım editörünü verecek... Bunu ben bir başla şey için açık tırnaklı kod olarak kullanırım... İyi fikir oldu...
Bunun bir sürü renklerde kullanılımı var,gölgeli olarak. Ayrıca normal konulara post attıgımız da seçeneklerden istedıgımız yazı stılını,rengi ve boyutu secıp oto ayarlayabılıyor muyuz? Yoksa her seferınde post ekranındakı kodları mı secmemız gerekecek farklı renk vs yazmak ıcın?

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bunun bir sürü renklerde kullanılımı var,gölgeli olarak. Ayrıca normal konulara post attıgımız da seçeneklerden istedıgımız yazı stılını,rengi ve boyutu secıp ot ayarlayabılıyor muyuz? Yoksa her seferınde post ekranındakı kodları mı secmemız gerekecek farklı renk vs yazmak ıcın?
O dediğin şu'an bizde yok xenforo olarak kullanan bir örnekte yok.. Geçen seneden berli istiyorum ben geliştiricilerinden ama yapmıyorlar... Vulletin'de bir stil seçiyorsun sabit kalıyor bunda şu'an yok.. ama gelir yakında .. Ben'de istiyorum onu

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
O dediğin şu'an bizde yok xenforo olarak kullanan bir örnekte yok.. Geçen seneden berli istiyorum ben geliştiricilerinden ama yapmıyorlar... Vulletin'de bir stil seçiyorsun sabit kalıyor bunda şu'an yok.. ama gelir yakında .. Ben'de istiyorum onu
Kayıt olur olmaz ona baktım :))) Xenfero cok ıyı ama biz vbullettin'e alışınca bazı seylerı arıyor ınsan:)) Saglık olsun,çok guzel forumun var bu arada:)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Teşekkür ederim... biz foruma pek kıymet vermiyoruz ya... İşte gelen giden arkadaşlar olunca ortam oluyor falan .. Öylesine açtıydık diyim :D Bu arada tag değiştirme bir kaç gün... Senin bu durumunu kullanıcam dedim ya fikir verdi bu bana yazı sitili olarak.. O vbulletin stil sabitleme madem gelmiyor bir'şeyler deneyelim :D Dediğimi anlıyorsun dimi ?

Şu görüntünün bir benzerini cevap yazıldığı an yansıtma olayı ona bakıcam bi..

Aykut

Meslek
Yönetici
Medeni Hal
Teşekkür ederim... biz foruma pek kıymet vermiyoruz ya... İşte gelen giden arkadaşlar olunca ortam oluyor falan .. Öylesine açtıydık diyim :D Bu arada tag değiştirme bir kaç gün... Senin bu durumunu kullanıcam dedim ya fikir verdi bu bana yazı sitili olarak.. O vbulletin stil sabitleme madem gelmiyor bir'şeyler deneyelim :D Dediğimi anlıyorsun dimi ?

Şu görüntünün bir benzerini cevap yazıldığı an yansıtma olayı ona bakıcam bi..
ANladım anladım ki zaten şuan sana cevap verirken tag'ımdaki goruntunun aynısı cıkıyor ama enterladıgımda normal yazı olarak gozukuyor:))

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar şu tag konusunda bir anlaşalım.. Hazır arkadaşımızla böyle bir muhabbete girmişken...

1. Teknik konuşmasını asla sevmem prestij meselesi ama inanın çok iyi bilirim...
Ya bana direk teknik terimi ile şunu istiyorum diyin.. Yada örnek atın.. Bu şekilli şukullu yazılar için diyorum... Resim kaydırma v.s istenirse onuda yaparız yok diye birşey yok isteyin yeter ama istemesini bilin.

Bakın şimdi burası vbulletin 3 forumu değil.. Yani o sistem güzeldir ama kısıtlı artık biliyorsunuz imkanları bellidir.. Bende sizin alışkanlıklarınızı biliyorum bizde oralardan aktif bir şekilde geldik... Burada mümkün olmayan bir'şey yoktur istemesi bilinsin yeterli...

Xenforo posbit tag alanı diye bir'şey yok normalde... Orası sizin kendi düz yazınızla kişisel başlığınızı yazdığınız yer... Orasını biz html tabana çevirdik kısaca öyle bir özellik yokken bizzat ladezs ve ben bir eklentiyi kendi isteğimiz doğrultusunsa entegreledik... Zaten eklenti o iş için değildi... Spontane bir buluş yapmıştım... Sonrasında tag yeri html oldu mu eklenti çıktımı bilmem... Görmedim ben zaten varsada bunu xenforo piyasasına ben sunmuşumdur.

Neyse uzatıyorum kısa kesicem...
Hazır kod kullanmıyorum ... Yani googleden bakayım console f12 yapayım falan bu değil istesende olmaz zaten el ile manuel yapıyorum... Misal arkadaşın istediği shadow css efectinin html gölgelendirmesiydi.. Görsel atmasa ben onu düz padding gölgeli yazı sanıp css o olmaz diyecektim.. Yani terim sevmesemde burda önemli bu konular. ..
Bir istekte bulununca örnek atın link olur site olur resim olur sıkıntı yok atın yani hallederiz.....

Minerva

Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür. Bu bir papatya da olabilir veyahut bir umut da.

bPg20e
Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür.
Bu bir papatya da olabilir
veyahut bir umut da.
bu şekilde koyarsanız sevinirim.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bekleyen her şey bir gün solar ve ölür.
Bu bir papatya da olabilir
veyahut bir umut da.
bu şekilde koyarsanız sevinirim.
Bunu kaç kere koydum hatırlamıyorum :D Dns'ler oturmadığı için .. Bu sefer geçerli olması lazım.. Küçülttüm biraz..

Geri
Üst Alt