Filozof olmak için düşünmen yeterli - okumadan dalma içeriye

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yeni bir kategori açılmıştır.. Bu kategori dalga geçilmesi normal olan .. Öyle bir saçma kategori'mi olur lan dedirtme şeklinde etkisini gösterecek olan bir takım değişik içeriklere sahip olacaktır ..

Kanka benimki geliyor nasıl davranmalıyım? sorusuna verilen ironi cevaplar gibi' bir amaca hizmet edecektir ..

Örnekleyecek olursak.. kendi kendinizin amili' amiri' sahibi' patronu' beyninize hükmeden kişi olarak görerek şöyle bir içeriği olacaktır...
Bilimsel yada espirisel gerçekleri yansıtmayan resmi bir ağız dil gibi .. Misal..

Konu başlığı = Forummeskeni bünyesinde barınanlar define haritası sahibi oldular!

Konu içeriği

Forummeskeni sitesinde üye olarak takılan insanlar bir gece rüyalarında yer tarif eden bir harita gördüklerini idda ettiler.. Bu haritaya ulaşabilmeleri için ' kendi saçlarını kesip kendi kılların'dan bir meyve sepeti yapılması söylendi.. Buna inanmayanlar bir rüya'dır hayır olsun.. Ama saçma diyerek normal yaşantılarına devam ettiler..

Rüyayı takıntı edenler ise rüyada söylenenleri yaptılar ve şu'an'da mesken ailesi sitesinin 18 üyesi kayıp' yetkililere göre hazineyi buldular bunu satmak için farklı ülkelerde yasa dışı pazar arayışına girdiler..

Örnel bu sadece ... Hayırlı olsun... Kullanıldıkca daha iyi anlarsınız ...

Forumlar özgün konularıyla var olurlar. Bunu söylüyecek birine daha önce denk gelmedim hayal gücüne ve zekana hayran olmamak elde değil tebrik ederim hayırlı olsun yeni kategori:sy:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forumlar özgün konularıyla var olurlar. Bunu söylüyecek birine daha önce denk gelmedim hayal gücüne ve zekana hayran olmamak elde değil tebrik ederim hayırlı olsun yeni kategori:sy:
Forumda böyle dikkatli üyelerin olması hafıza kanallarının açık olması beni sevindiriyor :D Teşekkür ederim .. Bir sıralamada değiliz kendi alanımızı açıyoruz ama bir sıralama olursa liderliği vermem .. Her'şey herkesin rahat etmesi için .. Bizde eğlenip takılıyoruz çünkü..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tam otur'ganlaşsın bu kategori ben açacağım konu.. ondan'sonraki paylaşımlara öyle yön verir... Biraz değil tam goy'goy barındıracak ama biraz ciddi yazılımlarla olacak bu :D

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Anlamadığım mantığını örnek konu olsa iyi olur

Bir konu olsun da bakalım bende pek anlayamadım :rolleyes:

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Forummeskeni sitesinde üye olarak takılan insanlar bir gece rüyalarında yer tarif eden bir harita gördüklerini idda ettiler.. Bu haritaya ulaşabilmeleri için ' kendi saçlarını kesip kendi kılların'dan bir meyve sepeti yapılması söylendi.. Buna inanmayanlar bir rüya'dır hayır olsun.. Ama saçma diyerek normal yaşantılarına devam ettiler..

Rüyayı takıntı edenler ise rüyada söylenenleri yaptılar ve şu'an'da mesken ailesi sitesinin 18 üyesi kayıp' yetkililere göre hazineyi buldular bunu satmak için farklı ülkelerde yasa dışı pazar arayışına girdiler..
Yalnız bu kısa şey çok iyi değil mi? okudum ne oluyor diye :D

• Beğen
Tepkiler: LsR
İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
Bu biraz senaryo gibi olmuş. Bak üye senaryo bölümleri açılabilir. Ben kendimde yazarım öykü tadında :)

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bakıyorum benden fazla ilgilendiniz ... :D e açın konuları sorun yok.. ben biraz bekletirim.. var kafamda daha bir kaç SAÇMA kategori .. mekan bizim yaa takılın işte.. resmiyete gerek yok ...

Geri
Üst Alt