En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Medeni Hal
En son izlediğimiz filmleri yazıp birbirimize film önerisinde de bulunmuş oluruz :2468::

Sessizlik
Ekli dosyayı görüntüle 897

Dünya, onlarca yıl boyunca yeraltında yetişen ölümcül yaratıkların saldırısı altındadır. Yeryüzüne çıkıp insanları avlayan yaratıklar, kurbanlarını seslerinden tanıyarak ele geçirir. Dünyaya dehşet saçan yaratıklardan kaçmaya çalışan genç bir kız ve ailesi, şehir dışında bir yerde saklanmaya çalışır. Ancak onların yaşam mücadelesi burada da devam eder. Sığındıkları yerde olacakları beklemeye başlayan genç kız ve ailesi burada gizemli bir tarikatla karşılaşır.​

Celestria

Zaman avcısı
Ekli dosyayı görüntüle 916

Deli ve Dahi, Oxford İngilizce Sözlüğü'nün yaradılışının gerçek hikayesini konu ediyor. Professor James Murray, gerçekleştirmek istediği proje için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Onun amacı, Oxford İngilizce Sözlüğü'nün on bin kelimelik ilk baskısını hayata geçirmektir. Çalışmalarını sürdürdüğü sırada Murray’in eline akıl hastanesinden büyük bir çalışma geçer. Çok tehlikeli hastaların konulduğu bir akıl hastanesinde yatmakta olan Dr. W.C. Minor, profesöre 10,000 kelimelik bir çalışma gönderir. Minor’un gönderdiği bu liste, ikilinin yollarının kesişmesine neden olur. Yönetmen koltuğunda Farhad Safinia’nın oturduğu biyografik yapımın başrolünü Mel Gibson üstleniyor. Senaryosunu yönetmen ile John Boorman ve Todd Komarnicki’nin birlikte kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Natalie Dormer, Sean Penn, Ioan Gruffudd, Jennifer Ehle, Jeremy Irvine gibi isimler yer alıyor. Simon Winchester’ın kitabından esinlenilen yapımın görüntü yönetmenliğini ise Kasper Tuxen üstleniyor.

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Dabbe 6 - bu seriyi seviyorum :)

İsim
Napıcan
Memleket
Burdur
Meslek
Eğitimci
Eskileri izlemeyi çok seviyorum, Savaş ve Drama 4 Aydır izlemedim
Tavsiyeleri alabilirim

En Son Who Am I izledim ama genel olarak bence Nolanın tüm filmeri çok iyi (y)

Cast away. Böyle bi filmi izlemek için 20 sene gecikmem büyük talihsizlik. Tom hanks abimiz filmin yarısında bir anda tam 22 kilo vermiş şekilde karşınıza çıkınca şok oluyorsunuz. Müthiş. Kiloları verebilmek için film çekimlerine bir yıl ara verilmiş galiba. Vay be

saphira

Tonton Nine

MV5BYzg0NGM2NjAtNmIxOC00MDJmLTg5ZmYtYzM0MTE4NWE2NzlhXkEyXkFqcGdeQXVyMTA4NjE0NjEy._V1_.jpg

haftasonu izledik.. efsane bi bilim kurgu, düşün düşün bazen işin içinden çıkamıyor insan.. tavsiye ederim..

Geri
Üst Alt