Efsane Sokak Lezzeti Öcce!

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
@Supervisor, abi şanslısınız ya .. antep mantep gözümüze gelmiyor bizim istanbul babaaaa diyoruzda.. asıl hayatı sizler yaşıyorsunuz tatlısıyla acısıyla valla .. yii afiyet olsun .. sdfdf
Bu kadar sığınmacının arasında yaşamak pek de güzel bir şey değil :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Baya lokanta gibi oturup yiyorsun ayaküstü yok bizde :d
bizde derken dükkanın nerde patron sfsdf ayak üstü derken o şey demek istemiştir al çık olayı :D kaç para abi sizin oralarda böyle sokak şeyleri

Antep yemekleri müthiş güzel ama tatlılarıda öyle teyzem ile alakalı çok bulunduk orada biliyorum

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu kadar sığınmacının arasında yaşamak pek de güzel bir şey değil :D
ya sen yine tek tip suriyeli diyon.. bizim burda uganda güzellik yarışması yapılmış aha şurda.. dubaili arap afgan suri yav burda her milletten adam var :D o değil alayıda hırsız.. ben buraya bağcılardan geldim eski dönemleri esenyurtun şimdiki hali.. git şimdi bağcılara burdan daha nezih..

esenyurt beni yiyemiyor o başka.. bağcılar bebesiyim ben ama efendi yetişenlerden asdfsdf

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir dürüm ortalama 20 lira. Bu bile pahalı geçen yıl 10 liraydı :D
Burda bir dürüm 40 lira en ucuz döner.. diğer dürümler demiyorum bile adana urfa.. ya ben çiğ köftenin tadını unuttum.. birde benim banka ile alakalı bazı problemlerim cebe vurdu.. normalde çok dışarıcıydım yine öyle olacam illa kazanıyorum ediyorum ama bu aralar değil.. çiğ köfteler dürüm mesela burda baktım öğrenci 5 normal 10 yazıyor hala ama asıl dürümün fiyatları o değilmiş kdjkfg
Ulan jdsklgsgh

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Burda bir dürüm 40 lira en ucuz döner.. diğer dürümler demiyorum bile adana urfa.. ya ben çiğ köftenin tadını unuttum.. birde benim banka ile alakalı bazı problemlerim cebe vurdu.. normalde çok dışarıcıydım yine öyle olacam illa kazanıyorum ediyorum ama bu aralar değil.. çiğ köfteler dürüm mesela burda baktım öğrenci 5 normal 10 yazıyor hala ama asıl dürümün fiyatları o değilmiş kdjkfg
Ulan jdsklgsgh
40 liraya tavuk zurna veriyorlar burada :D Gerçi ona zurna demek zurnaya hakaret olur bu flüt olur anca :D

• Haha
Daha bilmediğimiz ne lezzetler var acaba.

İsim
Ebru
Hiç duymadım da görmedim de. Severim sokak lezzeti. Alla alla hiç denk gelmedim. Hataya bile gittim :)

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Videoyu feyzbuktan izledim bu ne la bunun nesi efsane :D ökçenin içinde pişerken yumurta olur zaten bi de haşlanmışını koymuş :d

• Haha