E posta sistemi aktif edilmiştir

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şifre sıfırlama gibi işlemlerinizi kendinize e posta göndererek yapa'bilirsiniz..
Bize ulaşın kanalın'dan sitenin altında bulunan tıklana'bilir alandan ulaşa'bilirsiniz..

Ayriyetten Gmail olarak - forummeskeni@gmail.com adresin'den'de özel kişisel olarak ulaşabilirsiniz..

Bunun duyurusunu yapma nedenim' daha önce posta servisini kullanmıyor olmamız'

E posta çıkış giriş yoğunluğu olduğu zaman 1 gün sonra tekrarını deneye'bilirsiniz.. Çok acil durumlar'da ikinci üyeliğinizi alabilirsiniz..

Medeni Hal
Çoğu yerde bu sistem çalışmıyor şifremi unutup mail attığım halde gelmeyen e postalar sayesinde çok sövmüşümdür. :T:

• Beğen
Tepkiler: LsR
Bu çok iyi oldu eline sağlık @Charismax :cay:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok önemli bir'şey değil'ya biz kullanmıyorduk.. Öyle bir duyurayım dedim.. Daha önce e posta ile ilgili tepkisiz işlem yaşayan varsa eski kullanıcılardan haberi olsun.. Sistem çalışıyor yani artık yeni kurulumu yapıldı ..

Olur mu önemli şifreni unutuyorsun benim gibi demi böyle kolay yenilemek sağol.... :sins:

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben bunu daha çok telif durumu için aktif ettim :D @Supervisor ile muhabbet ederken öyle bir türedi.. Yapsam yapmasam arasında kaldım.. Kendi hostingimi kendi hostingim içinde manuel taşıyıp e posta kurulumu yaptım.. Yani özetle bir elimden bir elime aktarım yaptım :D İyi oldu kafamız temiz olsun .. Teliflik bir konu olduğun'da insanlar bize ulaşsın iletişim yerinden ..

İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
E posta değişimi yaparken yeni e posta için şifre onay isteyecek mi? ben değiştirmek istiyorum.