Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Duruşmaya hastasını ameliyat ederken katılan plastik cerrah hakkında soruşturma başlatıldı

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Zoom bağlantısı

KAYNAK,SACRAMENTO YÜKSEK MAHKEMESİ
ABD'nin Sacramento kentinde bir plastik cerrah, işlediği öne sürülen trafik suçu için Zoom üzerinden yapılan duruşmaya ameliyathanede hastasını ameliyat ederken katıldı. Dr. Scott Green hakkında soruşturma başlatıldı.
Sacramento Bee gazetesinin haberine göre, Dr. Green Perşembe günü yapılan ve YouTube'dan canlı yayımlanan duruşmaya ameliyathaneden bağlandı.
Mahkeme sekreteri, yargıç beklenirken Green'e "Duruşma için müsait misiniz? Anladığım kadarıyla şu anda bir ameliyathanedesiniz" dedi.

'Hastanın selameti için duruşmayı erteliyorum'​

Dr. Green, "Evet müsaitim efendim. Şu anda ameliyathanedeyim. Duruşma için uygunum, devam edin" dedi. Bu sırada Dr. Green'in ameliyatına devam ettiği görüldü.
Ardından duruşmaya yargıç Gary Link bağlandı. Link, "Yanılmıyorsam ameliyathanenin ortasında, bir hastasına aktif şekilde hizmet veren bir davalı görüyorum. Doğru mu Bay Green? Yoksa Doktor Green mi demeliyim?" diye sordu.

24,431Konular
87,709Mesajlar
1,154Kullanıcılar
HasanMirzaevSon üye
Üst Alt