Destina

İsim
Ebru
Maşallah sana, fıstık fıstık :love:
Gamzelerin de çok güzel ama kıskanmadım benim de var :glly:
Yüzün hep gülsün canım benim, kıskananlarda çatlasın ne diiim :gic1:

Meslek
Öğrenci
Bu forumda durmadan birilerine atak oluyor anlamıyorum ona dertleniyorum bende :D anladığım bildiğim tek şey sağlam giydiriyonuz.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu forumda durmadan birilerine atak oluyor anlamıyorum ona dertleniyorum bende :D anladığım bildiğim tek şey sağlam giydiriyonuz.
Tanıdığın insanlar olsa kulağına söylerdim... burda herkes tanır tahmin eder ama isim vermezler... genel'de tahmin ettikleri kişilerdir :haha: saplamacı geldi haaanım derdi eskiden küfürbaz çocuklar... bizde geçmişi yaad ediyoruz.. Bazen ağzım bozula'biliyor argo olabiliyor ama kaşıntısı olana o büyük aletler yetmiyor.. biraz hicivle iğnelemek lazım'ki kendilerine gelsinler beyinsizler..
Bizimle dans zor ya... geçen ayna karşısına geçtim ben bana yetişemedim... gerek yok dedim.. saldım kendimi aynadakine.. görsen nasıl breaktı o öyle ..

Medeni Hal
Maşallah nazar değmesin canım :öp; kaldır bence zaten hastasın kem gözlerden iyice hasta olursun :p

Çok bir fark yok senin burnun daha güzelmiş :giggle: hollywooddan fırlamış gibisin. Allah sevdiğine bağışlasın

Medeni Hal
Kendisinden söz almıştım buluşacaz diye ama hasta oldu ertelendi :C; söylemicektim dayanamadım :D gördüğümde tipiyle alakalı son noktayı koyucam :glm;