Deneme 1/2/3..

O7WM73.jpg

yLy4LM.jpg

VvZYYq.jpg

a24E2d.jpg

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu çizimlerin çok yetenek istediğini seninde yetenekli olduğunu söylemiştim.. İnşaallah bir'gün bir dergide senin çizimlerinin haberlerine şahit oluruz...

Ne güzel resimler çizmişsiniz @Saye elinize sağlık devamını bekleriz.. ?

• Beğen
Tepkiler: LsR
Bu çizimlerin çok yetenek istediğini seninde yetenekli olduğunu söylemiştim.. İnşaallah bir'gün bir dergide senin çizimlerinin haberlerine şahit oluruz...

Eskilerde gönderiyordum dergilere Leman, Penguen, Gırgır vb. genelde son sayfada olur amatörler için bir sayfa ayırırlar paylaşırlar çıkmıştı karikatürlerim ama çok fazla zaman ve süreklilik isteyen bir durum o bahsettiğim ve ben 2010'larda gönderiyordum posta yoluyla +++ sıkıntılı bir süreçle daha eziyetli oluyordu. Hobi olarak kaldı çizimlerim isteğim, o zaman ki heveslerim şu zamanda şu teknoloji ve ulaşımda olsaydı biraz daha istekli ve farklı olabilirdi hem durum hem de benim hevesim açısından :)
Güzel yorumun için teşekkür ederim ilerde hayat ne gösterir bilinmez ama şuan durum bundan ibaret :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Saye, Hevesler hobiler sanat üzerine olunca her kesimden insanın dikkatini çekebiliyor.. Ben bu tür şeylere gerçekten saygı duyuyorum.. Birgün olur ya birşey çıkar çizimlerin oralarda layık olan değeri alır.. Ben amatörce birşey görmedim sadece öylesine bir çizeyim duygusunun yansıdığını bununda çok güzel olduğunu gördüm şuan... :99:

Uhibbu

اُحِبُّ
Medeni Hal
Devamını bekleriz ?

başarılı ?

Geri
Üst Alt