Demekki biraz uğraşsam xenforo olacak sana vbulletin 3

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi olay temalarda sistemlerin hiç bir önemi yok ya .. css ile bile bazı görüntüler verilebiliyor.. Demek'ki sistemlerin pek bir önemi yok görüntü için dedirtmek için bir örnek bırakayım.. amatör çalışma ama olsun ..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Öyle tabiki, kullanılan sistemle alakası olmayan ne temalar gördü bu gözler. :D yeterli biri otursun uğraşsın.

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forumlarda define aramasına girecez.. kazılara başladık inş.. mumyanın lanetini bulmayız.. smf yi hp ye kurdum az öncede bakalım dsfdsf

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Forumlarda define aramasına girecez.. kazılara başladık inş.. mumyanın lanetini bulmayız.. smf yi hp ye kurdum az öncede bakalım dsfdsf
Hayırlı olsun, gördüm biraz önce. Bu arada aşağıda ki tema üzerinde çalışmaya değer bir tema. Kendi temamı beğenmiyor olsam bununla çalışırdım.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Hayırlı olsun, gördüm biraz önce. Bu arada aşağıda ki tema üzerinde çalışmaya değer bir tema. Kendi temamı beğenmiyor olsam bununla çalışırdım.

evet bende gördüm indirdim onu zaten kurmadım.. mavi diye .. tamam dursun onada bişiler deneriz.. biraz ağırdan alıcam aylar'da geçer belki.. şu sitemap olayı google ekleme olayı yapmadan doğal url'lerini de bir test etme avantajı olacak.. tr uzantılı oluşu zaten can sıkıyor sdfsdf bari işe yarasın

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Oluyor ya, ben çok şahit oluyorum. Mesela bugün eklenen bir iki konu direk başlık olarak çıkmasada site başlığının altında görünüyor.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Oluyor ya, ben çok şahit oluyorum. Mesela bugün eklenen bir iki konu direk başlık olarak çıkmasada site başlığının altında görünüyor.
Yardımın lazım galiba :D logo değiştireli 2 saat falan oldu.. gizli sekmede tamam okey'de ana tarayıcıda eski logo duruyor.. cokie olayı ya benim reseller hesaptan silmiyor ya sitede bir ayarı var onun.. şuan kategori uzatmasında olduğum için bakmıyorum ama ince detay ayarlarını sana sorarım.. site bir forum görünümü alsında.. sonraki işim şablonlar ve dosya yapısıyla olacak.. ama çok uzun vadeli şeyler deniycem ya.. sözlük soru olayı özgünlük hani sitede saçmalayarak bir yerlere getircem :D bir kaç şeyede sonra bakıcam.. tr uzantılı olması benim için çöp bir site .. mybb denemiştim.. mybb aktif görünüyor gönüllüler var ama en basitinden yeni versiyona dil dosyası yapmamışlar eski sürümden kullanıyorlar buda itici yaptı benim için.. smf bir sen varsın zaten genel olarak.. buda pilot gibi kalsın gittiği yere kadar.. zaten durdukca kendi yerini belirler o.. sfdf

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yardımın lazım galiba :D logo değiştireli 2 saat falan oldu.. gizli sekmede tamam okey'de ana tarayıcıda eski logo duruyor.. cokie olayı ya benim reseller hesaptan silmiyor ya sitede bir ayarı var onun.. şuan kategori uzatmasında olduğum için bakmıyorum ama ince detay ayarlarını sana sorarım.. site bir forum görünümü alsında.. sonraki işim şablonlar ve dosya yapısıyla olacak.. ama çok uzun vadeli şeyler deniycem ya.. sözlük soru olayı özgünlük hani sitede saçmalayarak bir yerlere getircem :D bir kaç şeyede sonra bakıcam.. tr uzantılı olması benim için çöp bir site .. mybb denemiştim.. mybb aktif görünüyor gönüllüler var ama en basitinden yeni versiyona dil dosyası yapmamışlar eski sürümden kullanıyorlar buda itici yaptı benim için.. smf bir sen varsın zaten genel olarak.. buda pilot gibi kalsın gittiği yere kadar.. zaten durdukca kendi yerini belirler o.. sfdf
Yada boşver doğal ayarında kalsın.. amaç doğal ayarda sevişmek :sneaky: