Değişik bir mekan ararsanız yeni projemizle tanışın

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Arkadaşlar ben bir çok site açıp kapatıyorum burası gibi kalıcı bırakmıyorum haliyle..
Forum sitesi olarak sınırlı yerlerim vardır.. Diğer türevler'de bir çok yerim vardır sizinle ve burası ile alakası olmayan..
Smf alt yapısını kullanan bir yerim daha var yeni daha' daha önce burada'ki sistemi kurmuştum ama onu kaldırdım..
Şuan değişik bir mekan ortam isterseniz orayada üyeliklerinizi beklerim.. Takılmasanız bile bir üyelik alırsanız faydası olur belki..

Güncel bir sistem değildir hala kurulum aşamasında uzun vadeli ilgi isteyen bir yer.. burası gibi veya daha önceki bildiğiniz sistemlerden biraz farklıdır.. Değişiklik olsun isterseniz.. İstek ve öneri bulunmadan şimdilik uğraya'bilirsiniz..

Site adresi : HemenPaylas.Com.TR - Anasayfa

Geliştirilmeye devam edilen bir yerdir.. Lisans ücretsiz özgür yazılım olduğu için ... Vakit öldürmeye yönelik açıldı..
Daha önce satarım diyordum ticaretini yaparım diyordum.. Site isimi marka değeri taşıdığı için adıma lisanslı marka logo değeri olduğu için satmadım satamadım .. İlgilenen olursa uğrar..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Uğrayan yok mu ya ... gelişirken beraber gelişelim.. Şuan bir'şey yapmıyorum ama yinede bir üyelik alın dursun.. İleri'de lazım olur.. Şuan boş bir site ve sıralamada ve xenforo değil' hani xenforo çıkar sıralama yapan diyenler için diyorum .. Ne farkı var diğerlerinden'de yükselmiş sıralamada dimi (: