Davutoğlu’nun Suç Dosyası

Onlar oy yükseltme için gelecekleri en son nokta, ilk geldigi konumları ordan yola çıkılmaz paşam yanlış düşünüyorsun.
Sonuç olarak milletin başına getiriliyor. Milletvekili oluyorlar hak adalet nerede ozaman :D Adalet kalkınma partisi açılımları, milletin parasıyla oy yükseltmek için arabeks şarkıcıyı milletvekili yapıyorlar

İsim
İlkay
Memleket
Çanakkale
Meslek
BARİSTA BARMEN
Sonuç olarak milletin başına getiriliyor. Milletvekili oluyorlar hak adalet nerede ozaman :D Adalet kalkınma partisi açılımları, milletin parasıyla oy yükseltmek için arabeks şarkıcıyı milletvekili yapıyorlar
Millet razı oluyorki milletvekili olması için partiye destek veriyorlar. Bu yönden bakmaya neden üşeniyorsunuz görmüyorsunuz anlamıyorum. Yıllardan beri koyun diyorlar akp seçmenine, koyunlar çobanından memnunsa ? Asla ben öyle demiyorum yanlış anlaşılmasın iş bu hesaba geliyor.

Millet razı oluyorki milletvekili olması için partiye destek veriyorlar. Bu yönden bakmaya neden üşeniyorsunuz görmüyorsunuz anlamıyorum. Yıllardan beri koyun diyorlar akp seçmenine, koyunlar çobanından memnunsa ? Asla ben öyle demiyorum yanlış anlaşılmasın iş bu hesaba geliyor.
Ömer hayyam ne demiş ? Konuyu onun sözüyle kapatıyorum
celladına aşık olmuşsa bir millet, ister ezan ister çan dinlet. itiraz etmiyorsa sürü gibi illet, müstehaktır ona her türlü zillet.

İsim
İlkay
Memleket
Çanakkale
Meslek
BARİSTA BARMEN
Öylemi :D Akif hocamızın sözünü bırakır uzaklaşırım

Konuşmak bir mana ise susmak bin bir mana.

Bana böyle seviyeli gelin ömrüm sizin olsun. eyw

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Konu ne içi ne Aşık Mahsuni nerde