Damla

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Açık kalsın düşücem ... önden buyurun...

Pek sohbetim yok ama sempati duyduğum birisidir.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ilk site onun sitesi benim için ilk oraya üye olmuştum :D damlayla şöyle bir düşündüm gerçekten muhabbetim olmamış aslında ama nasıl oluyorsa sevecenliği bana geçiyor... herhalde oda beni severdi galiba zannedersem :D bi enişte gömleği var üzerimde ama enişte kim hırlı'mı hırsız'mı düzenbaz'mı iki kelam sohbetle bunuda çözmek şart tabi :haha: genel manada genel takılmasına göre hoşuma giden üsturupları olan bir bayan hanım kendisi.. bir yamuğunu bir olayını bilmiyorum.. kendi halinde... ama onunda illaki düşmanları olur .. çünkü adettir bu sessizlerin bir carlayan düşmanı mutlaka vardır..

ilk site onun sitesi benim için ilk oraya üye olmuştum :D damlayla şöyle bir düşündüm gerçekten muhabbetim olmamış aslında ama nasıl oluyorsa sevecenliği bana geçiyor... herhalde oda beni severdi galiba zannedersem :D bi enişte gömleği var üzerimde ama enişte kim hırlı'mı hırsız'mı düzenbaz'mı iki kelam sohbetle bunuda çözmek şart tabi :haha: genel manada genel takılmasına göre hoşuma giden üsturupları olan bir bayan hanım kendisi.. bir yamuğunu bir olayını bilmiyorum.. kendi halinde... ama onunda illaki düşmanları olur .. çünkü adettir bu sessizlerin bir carlayan düşmanı mutlaka vardır..
kanka benim damla mı bu şimdi ona göre :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bende senin charismax'ınım ona göre evet o :love:

evet @Damla candır çok severim @Destina 'nın dediği gibi.. tam 7 yıldır birbirimizi taniyoruz. severim sayarım değerlidir benim için. bu alemde iyiki var dediğim insanların başında gelir. herzaman yanımda olan desteğini hiç esirgemeyendir. yolun bahtın gönlün hep açık olsun güzel insan :sev1:::giggle:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Damla sen nerelerdesin ya .. En son enişte şifre dedin sonra yok oldun hokus pokus