Daisy

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Buyrun...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Pezevenkler elinden forum sitesi kurtarmaya gitmiş' Gittiğinde pevenk işletmecilerinin müdüre'leri engellemiş.. Bununda farketmeyeceğini düşünmüşler... Bazı forum siteleri üyeleri mal aptal salak yerine koymak istiyorlar ama yanlış kuşun etini dişlemişler... @Daisy ile ara sıra konuşmam olmuştur oluyorda... Çevrede gördüğü forumları sormak bilgi almak onun hakkıdır.. Ama bana gitmeden önce gelse belki daha yararlı bilgilendirirdim...

Medeni Hal
Pezevenkler elinden forum sitesi kurtarmaya gitmiş' Gittiğinde pevenk işletmecilerinin müdüre'leri engellemiş.. Bununda farketmeyeceğini düşünmüşler... Bazı forum siteleri üyeleri mal aptal salak yerine koymak istiyorlar ama yanlış kuşun etini dişlemişler... @Daisy ile ara sıra konuşmam olmuştur oluyorda... Çevrede gördüğü forumları sormak bilgi almak onun hakkıdır.. Ama bana gitmeden önce gelse belki daha yararlı bilgilendirirdim...
Şöyle bir gezintiye çıkayım diyorum ama burası kadar sarmıyor başka yer :) kimseyle bir sorunum yok kendi halimde takılıyorum bence en güzeli :) sonuçta hayatım forumdan ibaret değil teşekkür ederim :ppty:

• Beğen
Tepkiler: LsR

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Arada konuşuyoruz ve çok olgun kaliteli bir insan böyle birini kazanmış olmaktan mutluyum iyiki var :kl:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şöyle bir gezintiye çıkayım diyorum ama burası kadar sarmıyor başka yer :) kimseyle bir sorunum yok kendi halimde takılıyorum bence en güzeli :) sonuçta hayatım forumdan ibaret değil teşekkür ederim :ppty:
Birileriyle sorunun olmalı'ki seni sevsinler... Kendi halinde zararsız insanları buralarda sevmiyorlar... Bedavadan tanınmadık insanları düşman ediniyorsun sonra... Bedava olmaz az düşman kazan değerin artsın :haha:

Dikkatımı çekiyor.. forumda bulunduğu zamanlarda paylaşımlarını çok yerinde buluyorum

@Daisy hep bizimle olsun....? seviliyor...​

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Gıcık oldum son zamanda :D yorum yapmıycam sdfdsf sattı beni :haha:

Medeni Hal
Ne dedikodular yapıyoruz biz onunla ohoo kimsenin haberi yok şimdi oldu. skldhgdlfkjg
Aşkoooo. @Daisy
:klp3:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Medeni Hal
Dikkatımı çekiyor.. forumda bulunduğu zamanlarda paylaşımlarını çok yerinde buluyorum

@Daisy hep bizimle olsun....? seviliyor...​

Teşekkür ederim canım :)
Gıcık oldum son zamanda :D yorum yapmıycam sdfdsf sattı beni :haha:
Deme öyle :(
Ne dedikodular yapıyoruz biz onunla ohoo kimsenin haberi yok şimdi oldu. skldhgdlfkjg
Aşkoooo. @Daisy
:klp3:
Yaa neden söylüyorsun :D canımsın

Geri
Üst Alt