Charismax

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Bugün görüştüm yanlışlıkla aradım açtı. 1 saate yakın konuştuk ne konuştuk yemin ederim kafamda yok. Sürüklüyor konuşması ama ortada konu yok haha. İstanbul dışında ve ünlü bir şarkıcıyla düeti olacakmış bunlar dışında aklımda kalan yok :D kendi sitesine giremiyor blok gibi şeyler söyledi kendisi açıklar. Ankaraya gitcem gelsene sende dedi olursa buluşcaz

• Beğen
Tepkiler: LsR
İsim
Nida
Memleket
Sivas
Geçen sene bilgisayarıma uzaktan bağlanmıştı :)

• Beğen

Bükre

İhmal ettiğin herşey ölür
bPg20e
Çok iyi ve çok yardımsever birisi, kötülük düşünmeyen bir insan çok merhametli olması iyi değil

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi özelde reel görüştük konuştuk bitti bunu marifet gibi yazmak nedir la... Sağ'olun sağ'olun... Likayet mikayat liyakat cinai şebeke olmaya biznızzzlaşcam class mlass for bilmem kaç yuuu

Meslek
Öğrenci
User adın için girmiştim ablaya yorum yaptım şimdi sıra sende :D ömerle alakam yok olmamasına rağmen benim word sitemde yorumuyla tanıştık. Tema yapmama yardım etti, bir soru sordum bin türlü farklı cevap verdi ama yaptı. O gün bu gün böyle yakınlaştık. Numarası var whatsapp durumlarını görmeniz lazım:glm; bu arada user ne ya :D

• Haha
Ne user be sana Charismax yakışıyor.
Samimi, yardımsever çok iyi niyetli birisidir ben ak deyim o kara der ama... :sml:

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
User adın için girmiştim ablaya yorum yaptım şimdi sıra sende :D ömerle alakam yok olmamasına rağmen benim word sitemde yorumuyla tanıştık. Tema yapmama yardım etti, bir soru sordum bin türlü farklı cevap verdi ama yaptı. O gün bu gün böyle yakınlaştık. Numarası var whatsapp durumlarını görmeniz lazım:glm; bu arada user ne ya :D
Ben bir kullanıcıyım...
Ne user be sana Charismax yakışıyor.
Samimi, yardımsever çok iyi niyetli birisidir ben ak deyim o kara der ama... :sml:
Ben bir kullanıcıyım...

🤯