Bu ikona dikkat edin

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aşşağıda resimde gösterdiğim alana dikkat edin arkadaşlar.. Dm' kutumda eski bir mesaj olarak gördüm.. Okundu olarak işaretlemişim.. Şimdi bilgilendirmesini yapmak aklıma anca geldi..

Ok' işaretiyle gösterdiğim yere bazen yanlışlıkla mobil'den falan tıklıyorsunuz.. Sonra smiley ikon ve resim paylaşma alanlarını tıklayamıyorsunuz.. Oranın açık kalması gerekiyor..

BbCode ikonlarını açar kapatır orası.. Biçimlendirme ve benzeri işlemleri editör üzerinde yapmanıza sağlar... Normal'de herkeste açıktır ama bazen yanlışlıkla'da olsa kapatıla'biliyor... Buna dikkat edin..

Önemli evet tşk.ler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Açık bende kontrol ettim
Hmss tamam anladım... Sen dedikten sonra gerçekten bir kontrol ettim ama yok yani alaka bulamadım.. Çünkü diğer site içinde aynısını yaşıyorsun .. Gerçekten cihaz kaynaklı.. Belki başka bir tarayıcıdan girersen bu aşılır ama.. Bir forum içinde başka bir tarayıcı kullanmak saçma..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Önceden kapanıyordu bende neden tıklamıyor diye sinir olmuştum
Öyle olduğunda bildirin gerek özelden gerek forumdan yazın... Ben @İlkiz e bizden biri yabancı değil diye çok şey yapmıyorum ama onun durum gerçekten cihazdan kaynaklı.. Sonra kendiliğinden düzelir farkeder..

lan boşver kanka iki sözlük konusu biraz sohbet makara bitti kasma bu kadar .d gelsene forumlarda cirit atacana katıl ortam fena

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
lan boşver kanka iki sözlük konusu biraz sohbet makara bitti kasma bu kadar .d gelsene forumlarda cirit atacana katıl ortam fena
Senden eskiyim bana'mı anlatıyon... Ne anlatıyon dayı 🤨

Meslek
Öğrenci
Reeder tablet var bende abi onda sıkıntı yaşıyorum onun android sürümü bitti güncelleme almıyor ondan olsa gerek.
Bir tane samsung tabletim daha var onun güncelliği son sürüm, onda mesela hiç problem yaşamadım
Bazen editör telefonda geri atıyor onuda telefonumdan diye düşündüm, link olan konulara girince biraz kasma demeyeyim yavaşlayıp konu içine geri atıyor resimlerin geç açılmasından bence

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Geri
Üst Alt