Birden Kibar Olabilir'misiniz ? Yaşam Tarzınızı Değiştirir'misiniz ? Yada yapabilir'misiniz ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Başlık net diye düşünüyorum...

Ben varoş ilçenin incisiyim profilini kullana bilirim.. veya'da varoş'un enteli kibarı efendisi fırlaması ' piji :) :p
Gittiğim her yere ayak uydura bilirim.... Kalıcı bir kişilik yaşantım yoktur.. Kişilikten kastım yaşam tarzım... Çok kibar olabilirim La çektiğim bebelere ' efendim canım arkadaşım beyfendi diyebilirim bunu ömür boyu yapabilirim .. sert olabilirim kibar olabilirim.. Yani bu yönde benim yaşam tarzım sabit değildir..

Ortamım neyi gerektirirse o şekil olan birisiyim ama mayam'da yani özümde şu vardır benim.. Kibar yerlerde varoş olmak' Varoş yerlerde kibar olmak ' öyle bir yapım vardır bu istemsizcedir bende.. Burada'ki varoş'luk herşeyin bilgisine sahibim anlamında'

Siz neysem oyum deseniz bile kendinizin sonradan yatkınlığınızın olduğunu farkettiniz'mi ? edemediniz'mi etmişsiniz'dir bence ?

Şimdi neysem oyum diyorsunuz ama bir misafirliğe gittiğinizde 1 ay'dan fazla kaldığınızda belki kendiniz farkınızda olmuyorsunuz ama ortama hemen ayak uyduruyorsunuz... Kimisi konuşmasıyla kimisi düşüncesiyle bir şekilde uyum sağlanıyor...

Ben uyumsuzum asla yapamam diyeniniz var'mı ?

Ben bir örnek vereyim ne aile örneği ne isim...

Falanca zengin bir muhite kalmam gerekti akrabam bunlar.. zenginler ben istanbul çocuğuyum en dipten yukarıyı gören yukarıdan düştüğünde sarsılmayan bir hayatım var..

Örnek yataştan birileri takım almış bizde oradan alalım' diyen bir aile içindeyim takım 30 bin lira fiyatı iyimiş markasıda bilinen marka ve sağlamdır konuşmalarını duyunca içimden geçen şeyeler sesler..

Bunlar salak paraları var harcamasını bilmiyorlar abdestli namazlılar ısraf ediyorlar...

Sonra diyorum'ki ne gereği var ? bak hemen karşınızda mobilyacı var takım satılıyor 7 bin tl takım ... dediğimde orda asiliğim başlıyor yani kibar yerde elit bir yerde nezihler içinde olan aile içinde ben varoşluğa başlıyorum' bence bu varoşluk değil kafanı kullanmakta neyse..

Diğer türlüsü gariban bir yerdeysem..
Ucuz almayın derim ucuz alınacak şeylere 1 2 sene sonra tekrar para vereceksiniz ve bu aldığınızdan daha pahalı olacak derim... Kişileri mesela 2 bin liralık çekyat alacaksa derimki bak şu 3.500 tl gel sen bunu al en az 15 senesi var gider yani derim..

hani benim çatırşma ters orantı örneğim budur...

Bilerek hafif tertip makalemsi olsun diye uzun yazdım siz sadece konu başlığını cevaplasanız yeterli :)

Ben kısaca özetlersem kendimce olsun ; ama çok yapmacık çok gülünesi oluyor.Zaten böyle olanlar filmlere bile konu oluyor elleme gülelim...böyle olmaya çalışanlara.. :gic1:

• Haha
Tepkiler: LsR
Medeni Hal
Genelde de kibar olduğumu söylerler bende öyle düşünüyorum hdfjf kibarlaşmama gerek yok o yüzden zaten kibarım dkkf

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Neysem oyum kimse için değişmem kendimi kasmam.

Geri
Üst Alt