Bilinmeyen Numaralar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Konusu önceden vardı site geri yüklemede gitmiş sanırım..
Beni bugün bir numara aradı.. bu konu altında bilinmeyen numaraları paylaşıyoruz belki arayanların işine yarar..

(0232) 307 0581

İzmir kodlu bir numara googlede hukuk bürosu diye çıkıyor .. detaylı arama yaptım.. izmirde bir dolandırıcıymış bayada tepki şikayet birikmiş..

Asla ve asla kimlik bilgilerinizi vermeyin... heleki benim gibi istanbulda olup izmirden aranıyorsanız

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
05345159239
Arayan geri arandığında müzik dinleten bir numara... Farklı şikayet var bu numara hakkında satış icra kampanya kafalarına göre... whatsap'ları kayıtlı değil..

Muhtemelen zararlı haşerat ..

Bıktım ben de bu numaralardan telekomla ilgili ama internetten bakıyorum sakıncalı numaralar çıkıyor internetin süresi dolmadı biliyorum ama bunlar neler diyorlar neler adamı şüpheye düşürüyorlar. Nerden buluyorlar bunlar numaralarımızı...

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bıktım ben de bu numaralardan telekomla ilgili ama internetten bakıyorum sakıncalı numaralar çıkıyor internetin süresi dolmadı biliyorum ama bunlar neler diyorlar neler adamı şüpheye düşürüyorlar. Nerden buluyorlar bunlar numaralarımızı...
Satıyorlar numaralarımızı.. veri ticareti var... mesela ben sizin bu sitede'ki kayıtlı gmail hotmaillerinizi sizden habersiz satabilirim ... hani gizlilik politikası onaylıyorsunuz kayıt olurken buraya heh o yetkiyi bana veriyorsunuz siz size haber vermeden ben satıyorum bir firmaya.. sattığım bu firma benden gmail e posta istiyor sizlere kendi reklamlarını atmak için v.s

Buda böyle.. Turktelekom Turknet v.b sözleşmeli üyeliğiniz olduğu yerler sizin müşteri bilgilerinizi transfer ediyorlar...

Şey gibi düşün doğalgaz borcun var devlet kendi bünyesinde avukata değilde senin 5 bin liralık faturanı bir hukuk bürosuna 1000 liraya satıyor.. seninle hukuk bürosu uğraşıyor gibi gibi

Herkese yapıyorlar günde saymadım ama yirmi defa arandığım kesin yasakla başka numara çıkıyor.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Herkese yapıyorlar günde saymadım ama yirmi defa arandığım kesin yasakla başka numara çıkıyor.
Bu paylaştığım numarada beni aramış.. whatsapı yok araştırdım çıkmıyor bir yerde ... geri aradım .. firma bekleme müziği çalıyor ama firma ismi yok.. sahtekar işte..
Turktelekomdan arıyorum diyecekler... bende salağım zaten turktelekom'un kurumsal numarasını bilmiyorum :haha:
Geçen öyle oldu turkcel numarası aradı turktelekom'dan arıyoruz dedi.. dedim devlet elinizden kendi hattınızımı aldı turkcel'den arıyorsunuz beyfendi demiştim.. kapandıydı suratıma.. sonra sağlam bi küfür yazdıydım mesajla :haha:

908504800986
902124507851
Buyur işte arayıp duruyorlar hep değişik numaralar oluyor ne sinir bozucu bunlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
0850'liler kurumsal numara ama kampanya anket için arıyorlar hep ...

Diğeri çakma no 212 li olan..

Yokkk diğerinede yasaklı numara dediler hangisine inanacağız ki devamlı değişik arıyorlar ama Türktelekoma gittim ee daha var temmuzun ilk haftası doluyor taahhüdün dediler bunu biliyorum ama yinede insan acabamı diyor işte

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Açma bas engeli derdi olan yazsın