Ben normalim

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Benim farkım yok ben normalim siz biraz anormal biraz ütopik karaktersiniz.. Rol'sünüz kafanızdaki olmadığınız kişilik modelisiniz.. Siz kendinizi yeniden yaratma peşindesiniz.. Ben zaten yaratılış mucizesiyim' farkındalığım beni sizden farklı yapıyor.. Bu yönde farklıyım farkım yok normalim' anormal olan sizlersiniz..
Gerçeklerim peşinen gelir önüme taksitle söylerim karşı türüme' insanım evet' sizin olmadığınız kadar' ve lisanım karışıktır okumaya tenezzül etmediğiniz kadar.. Aryam' bir rüya gibidir yaşarken uyanıkken kurduklarım uyurken misafirim olur yani filimi ben çekerim size izletirim olduğum kişiyim yinede çözülmezim' Çünkü ben normalim siz anormallersiniz..
Benim düşüncelerimin cinsiyeti yok insan olarak herkes bende aynı insan diyorum bu lügatlar beni baydı' size güzel söz olarak beyin' kaydı' normalleştirilmişlerde bir ahlak yıldızı kaydı' anormallerde olması gerekenler ayıp evinde mahsur kaldı.. Anlayamazsınız beni ben anlaşılmak istemedikce.. Bir dilekçe yazdım bu gece nimet niteliğin'de noktam yok virgülüm yok.. virgül hayatımı duraksatır nokta beni durdurur... Durmak bana göre değil duygularım bile akan sel misali hışır hışır yansır karşı türüme' türüm demişken karşı cinsime iyi frekanslar göndermekte özellik arasında benim sicilde' hemcinslerim soyar koyar hep.. Karşı cinslerim edebiyle akar sohbet deresine..
Normalim ben siz anormalsiniz.. Edepsizliğim size atış poligonu gibi gelir iğnemelerim hayranlığı dize getirir.. Kültürüm'de yok benim.. Varoş içinde kibarım kibar ortam'da kaba' tersine dünya bende normalim ve insanım' hali bu olanın üsturubu'da budur..
Kulağını kabartma oku düz yazıca.. sen sanarsın çok düşündü hayır aktı kalemden tek seferde didaktif motifin'de hayali bir satır ve şeffaf bir sayfa hay aklına yine'mi takıldın imla kurallarına ? ..