Başarısız Ol!

Memleket
İzmir
Meslek
Grafiker
Medeni Hal
Başarısız olmakta korkmayın. Başarısız olsanız bile pes etmeden devam etmenizi istiyorum. Yaptığınız her hatadan ders çıkarın. Yaptığınız hatalarınızla, başarısız olduğunuz alanlara geri dönün ve tekrar deneyin. İşinde başarısız olduğunda dön ve tekrar dene, sınavlarda başarısız olduğunda dön ve tekrar dene. Bir şey yapmak istediğinde ve yapamadığında dön ve tekrar dene. Pes etme! Başarısız olsanız bile devam edin ve her hatanızdan ders çıkarın.
Vazgeçme! Pes etme! Beni dinle vazgeçme, yaptığın şey zor da olsa, yorulsanda, kimse sana inanmasa bile pes etme. Gerekirse iki misli çalış, iki misli yorul ama vazgeçme, denemeye ve mücadele etmeye devam et. Şunu bilmeni istiyorum, hayal etmediğin sürece hedeflerine asla ulaşamazsın.
Bir şeyi yaptığında ve başarız olduğunda hemen ondan vazgeçme, tekrar ve tekrar başla. Şunu bilmeni istiyorum, o şeye tekrar başladığın zaman artık en alttan başlamayacaksın. Çünkü bir tecrüben var. Yaptığın hatayı bir daha yapmayacak ve yaptığın şeyde daha ileri gideceksin. Hedefine ulaşana kadar azar azar ilerlemeli ve başarısız olmalısın. Ve başarısız olduğunda pes etmemeli, tekrar denemeli ve mücadeleyi bırakmamalısın.

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
Başarısızlık ödüldür diye yazı okumuştum. Tecrübe oluyor vazgeçmeyin herşeyden, bazı şeylerden geçin herşeyden geçmeyin