Avatarlarınızı URL olarak Yükleme

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Avatarlarınızı URL olarak yükleme özelliği getirilmiştir...
Türkiyede ilk olabilir'mi xenforo'da bu durum ? Yok değil fikir fikirin kapısını açar aklınıza gelseymiş napiyim :devilish:
He pek bir farkı yok eski kullanıcıların sevdiği bir durum olduğu için akıl ettim'
Direk cihazdan yükleseniz daha iyi bence....

Ekli dosyayı görüntüle 7717

URL olarak ekledikten sonra niye cihazdan ekleyim her yerden olur herhalde demi çok güzel bu iyi oldu.. :ppt:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Eskiler ortaya çıktı yeniler bunlar ne diyor' diyor :c1::75:::c2::pp:

URL olarak ekledikten sonra niye cihazdan ekleyim her yerden olur herhalde demi çok güzel bu iyi oldu.. :ppt:
Bu arada ben url'den resimin hangi şekilde konacağını bilmiyorum vbuletin mantığı işte hangi url alır hangisini almaz bilmiyorum onu siz bilirsiniz test yaptım ben bir hata sorunla karşılaşmadım başka yollarla url yüklenmesi varsa bilmiyorum.. mesela resim url'si bbcode forumlar için olan url' ve sözlükler için olan url'leri denedim sıkıntı çıkarmadı' xenforo'da bu şekilde kullanan yok türkiyede şuan için' varsada artık bu konudan sonra olur.. Tıpkı vbulletin tarzı avatarı getirdiğim gibi' :haha: Ya ben bunları söylüyorum ben yaptım ettim diye niye biliyormusunuz .. bi ara tema muhabbetleri vardı temaya uyguladıklarım başkaları tarafından alınıp eklenti yapıldı hep' peşinede düşemedim bu işin.. ondan artık yaptıysam ben yaptım diyorum :haha: hani övgü falan değil' kokuşmuş forummeskeni işte yoksa bir numara yok kdjfkh siz işinizi bilirsiniz hayırlı olsun işte..

YALNIZ ŞU KURALLAR HALA GEÇERLİ URL 'DEN YÜKLEME YAPSANIZ'DA .GİF UZANTILI BOYUTLAR YÜKSEKSE ALIR İÇERİ AMA OYNATMAZ'