Astral seyahat yapan türk genci forummeskeni üyesi çıktı mesken filozoftu köşe yazısında yazdı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Senin adına yaptılar senin adına kalkındılar.. Senin içindi her’şey.. Sonuç olarak sen yine hiç birşey’siz’sin..

Şimdi bakın insan’oğulcukları.. Biz vatanı ve milleti satmadık.. Toprak sattık ama bizim değerlerimiz olan adı vatan olanları satmadık.. Sattıklarımızla millet adına cebimize para koyduk.. Millete koyduklarımızdan vermedik yani millete koyduk ama cep’lerine koymadık..

Şey pardon arkadaşlar yukarıda yazan olaylar konular bu konu ile alakalı değil’di… Biz kendi konumuza bakalım…

Mesken filozoftunun Astral seyahat formülü..

Astral seyahat nasıl yapılır?

Astral seyahat yapmanın binbir türlü yolu vardır… Size en ilginç olanını anlatacağım.. ,(Tamamen bilimsel)

Mesken sitesine yani forummeskeni.com sitesine öncelikle üye olmanız gerekmektedir.. Üye olmaz iseniz .. Sizi siii pardon uyutamayız… Uyutamazsak’ astral gezintiye çıkaramayız… Şu’an üye olduğunuzu varsayarak uygulamayı aktarıyorum…

Öncelikle duş alacaksın… Cenabet olmayacaksın.. Rüyalandıysan yıkan.. Kadınınla veye erkeğin ile evcilik oynadıysan yine yıkan..
Yukarıda’ki işlemi yaptıysanız temiz bir insan oldunuz rahatlamış şekilde pc karşısın kuruldunuz demektir …

Gözlerini kapatacaksın en eski hatıralardan aklında kalanı göz önüne getireceksin…
Sonra o şekilde hafızanı dondurup o hayallediğini sabit tutacaksın.. Sonra onun sabit kalmasını sağlamak bir dakika hatıram sen burada bekle ben dolabım’dan içecek alıp geleceğim diyeceksin..

Hatıran hatrına orada asılı kalıp seni bekleyecek… Sen dolap içini açtığında karşına çıkan ilk meyveyi içecek içecem diye alacaksın.. MUZ şansına muz çıktı… Salata hıyardan iyidir yumuşaktır hiç değilse.. Neyse sonra hatırana geri döneceksin kaldığı yerde duruyor olacaktır…

Hatırana gözlerini kapar’mısın? Diyeceksin evet yada hayır kapatmıyorsa ağzına zorla sokarsınız muz’u evet diyecek..
Ağzına muzu vereceksin’ burada fesatlık düşünmeyin hatıralar naziktir.. Verdiniz varsayıyorum..

Sonra muzu sertçe ittireceksiniz avuç içinizle o boğulacak geberip gidecek… O şerefsiz öldükten sonra çok rahatlıycaksınız .. Çünkü hatıralar insanları zayıflatır… Bu işlemden sonra .. Uykuya dala’bilirsiniz…

Sonrasına sonra bakıcaz… Üstünüz giyinik dalın lütfen…

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Hangi üye bu ben değilim peşin peşin söyleyeyim .d

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Her üye delilik potansiyeli taşımaktadır... Dikkat edin... Burası mesken sınır bölgesi... Çizer adamın simasını... Yeahhhh fsbgsfgfg

Kim acaba ? ;)

• Beğen
Tepkiler: LsR