Aşık Olanın Aşkına Söyleyeceği Sözler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu sabah hercailere seni sordum. Açelyalar kıskandı. Kokun kalmış gül yapraklarında, ben de ise ÖZLEMİN birikti.

Seni öyle sevdim ki gökyüzü kadar sonsuz. Sevdim seni bir darağacında. Öyle sevdim ki ÖLECEK KADAR çok sevdim.

Puslu sabahlarda, kırağı tutan çiçek yapraklarında, bir İDAM MANGASI karşısında NEFES BİLE ALMADAN sevdim seni. Öyle sevdim ki ÖLECEK KADAR çok sevdim.

Hayallerimde hep sen varsın. Yıldızlar var gözlerin gibi SEVGİLİLERİN EN GÜZELİ. Seni Seviyorum AŞKIM.

Yağmur yağıyor bu sabah her taraf sırılsıklam, düşen yağmur tanelerini topladım. Öyle çoktu ki sensizlik kadar.

Seninle mehtapta buluşmayı o kadar özledim ki, seninle yıldızlarda buluşmak en güzeli sevgili. Sensiz bu hayat bir hiç sevgili…

Baharda toprağa düşen CEMRE gibi düştün YÜREĞİME kırk ikindi yağmurları gibi ıslattın düşlerimi o günden sonra hep kalbimde çiçek açtın ey sevgili.

Seni düşünürken hayallerimde bir masal başlar. Güneş doğar ansızın baharla papatyalar açar. Öyle güzel kokar ki burnumun ucu sızlar BAHAR ÇİÇEĞİM. Seni Seviyorum…

Allah'ım seni öyle güzel yaratmış ki içim yanıyor öyle susadım ki seni kana kana içsem yine geçmez susuzluğum.

Aşk yanılsama, illüzyon, insan oğlunun zayıf yanı, lanet olası hormonlarımızın yan etkisi…

Aşk, kafanda kurduğun turşudur.

Yapraklara çiğ düştü, bir papatya nasıl da sen kokardı.

Geri
Üst Alt