Alan adı isim değişikliği bekletme nedenimiz

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Gmail hesapları ulaşılamaz olduğu için alan ad' hesap ns'leri'de ulaşılamaz oldu.. Google domain kullanıyoruz.. Yenilenme zamanı var diyerek işi uzatıyoruz sadece... Bu sorularıda yanıtlamış olalım... Birisi sormuştu hepinize el-cevap olsun..
Ayrıca vekaletlerle alakalı arsa ve ev işim var.. Banka para aktarma büyük tutarlar.. Para benim değil .. Yüklü olduğundan tedbir koyduruldu 2015 2016 yıllarından kalma özel dil kursu STERLİN olaylarım var özel konu ama konusu açılarak işlenecek güzel bir problem forumlarda o'da aklıma gelmişken yazayım dedim anahtar kelime olsun ve bekleyen arkadaşlar var.. Az daha bekleyin lan sağlam ihya edecem zaten varlıkta yokluk zenginiyim 😂 Bunları neden söylüyorum ? Projelerimiz olacak forum olarak o yüzden çalışma arkadaşlarım burdan ve dışardan bilsinler istedim.. Türkiye'de tek olma hedefim var.. Ticari değil keyfi.. Detayları sonra farklı bir başlıkta girerim...

Çok değişik adamsın aq. kaldımı böyle dürüstçe herşeyi söyleyip özel yada değil bu şekilde içinde ne varsa paylaşan? karı koca numunesiniz harbi aq helal

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok değişik adamsın aq. kaldımı böyle dürüstçe herşeyi söyleyip özel yada değil bu şekilde içinde ne varsa paylaşan? karı koca numunesiniz harbi aq helal
Aileyiz biz bea hep beraber aynı mekanda.. Benim için sakınca yok fesatlar düşünsün 🤣😂

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Buluruz bişey Bizimmekan gibi sıcak gelsin kulağa

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Yeni site aç bence dursun burası alan adına ulaşınca tekrar açarsın. Temiz sayfa her zaman güzeldir.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yeni site aç bence dursun burası alan adına ulaşınca tekrar açarsın. Temiz sayfa her zaman güzeldir.
Buranın patronu ben değilim 😇😂 aklımda başka şeyler var o dediğinle alakalı.. Bir arkadaşlar webmaster sitesi düşünüyorduk 2023 senesi için ama detay v.s olmadı.. Ben çok ciddi konuları ciddiye almadığım için bir proje adı yok .. Ama galiba ortamı uygun hale getirip kendisini haberdar ederim.. Ya il değiştirdik sıfırlandık biraz sıkıntılı olmasada hafif sancılı durumlar var.. Dur bakalın zaman... Nasılsa buralara kazındık artık kimsenin gönül koyacağını sanmam çünkü bizlik bir durum değil.. Google hesabı vermiyor..

Geri
Üst Alt