#Affetmek...

#AFFETMEK...
Affetmek aslında kendi yolumuzu açmak, sırtımızdaki yüklerden özgürleşmek ve kendi hayrımıza bir adım atmaktır.
Affetmek ruhsal boyuttaki arınmanın ta kendisidir, kısacası tüm deneyimlerimizin sevgiye dönüştüğü noktadır. Sevgiye dönüşen her deneyimin “karmik” döngüsü de sona ermiş olur. Yani geçmişte ekilen olumsuz bir enerji artık olumlu bir enerjiye dönüşür.
“Birini ASLA affedemem,” diyorsak, bunun nedeni o kişinin bizlerde korkularımızı, yani olumsuz bir duygumuzu tetiklemesindendir.
Önemli olan o kişinin bizde hangi olumsuz duyguyu aynaladığının ve harekete geçirdiğinin farkına varmamız. Sonrasında o olumsuz duygu veya duyguların üzerine şifalandırmak için çalıştığımız zaman asla “affedemem” dediğimiz kişiyi bile kendi hayrımıza nasıl kolayca affedip, hatta ona teşekkür bile ettiğimizi görürüz.
AFFETMEK; o kişiyi onaylamak demek değildir. Ona gidip sarılıp, “Ben seni affettim,” demek de değildir. Affetmek içte olan bir harekettir. O kişiyle olan olumsuz enerjiyi olumlu enerjiye çevirmektir.
“Herkesi ve kendinizi ALLAH rızası için affedin ve iç dünyanızda HELALLEŞİN.”
?
”BEN değişirsem dünya değişir.”
?
Şeyma
Bir 1 kişi, yiyecek ve şunu diyen bir yazı 'Affetmek... Bilinenin aksine kişinin karşısındakine değil; endine yaptığı iyiliktir ve kişiu özgürleştirir.' görseli olabilir
Alıntı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Geri
Üst Alt