Adobe audition 1.5 full

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Studyo kayıtı alabileceginiz ses programı ihtiyaç'ı olanlar bunu aradığında nasıl birşey olduğunu zaten biliyorsunuz.
profesyonel bir kayıt programıdır.. demo'dur lakin aktif etmek için gerekli araçlar indirdiğiniz rar'da mevcut çünkü satışı var ile yok arasındadır bu sürümün

1.5 eski bir sürüm olsa dahi ses kalitesi yeni sürümlerle aynıdır.
özelliklerini aşşağıda sıralıyorum neler yapabilirsiniz onu siz düşünün

30.07 mb dosya boyutu

Yankı Giderme ve Gürültü Giderme efektleri
Bu etkili gerçek zamanlı efektleri veya Temel Ses panelini kullanarak gürültü işleme işlemleri veya karmaşık parametreler olmadan yankıları veya arka plan gürültülerini azaltın ya da kaldırın.

Geliştirilmişçalma ve kayıt performansı

Pahalı, kişiye özel ve tek amaçlı hızlandırma donanımına gerek olmadan sık kullanılan iş istasyonlarında düşük gecikmelerle 128'den fazla parça çalın veya 32'den fazla parça kaydedin.

Klip üzerinde kazanç kontrolü ve dalga formu ölçekleme

Klip üzerinde yapabileceğiniz kazanç ayarlarıyla gözlerinizi ya da imlecinizi içeriğinizden ayırmadan sesleri düzeltin. Düzeltmeleri ayarlamak için gerçek zamanlı olarak sorunsuz şekilde ölçeklenen dalga boyu sayesinde gözlerinizi ve kulaklarınızı kullanarak klibin ses şiddetini diğer kliplerle eşleştirin.

İNDİR

Son düzenleme:
helal olsun calısıyor lınk, bılgısayara gecınce ındırcem

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kendi kullandığım eski ama kaliteli bir program lisans anahtarı içinde kendime aittir . sıkıntı yok yani kullana bilirsiniz.
Rica ederim ne demek :D

kardes gecenlerde denedim mikrofon cızırtıyı alıyor
mixtape videosu izledim aynı seyleri yapıyorum ayarlanmıyor
windows 8.1 kullanıyom ses kartımı lazım buna
video üstüne ses kayıt yapıyorum kanalların kullanımı nasıl 2,0 gibi degil bu yardımcı olurmusun?

Son düzenleme:
  • Vay Canına

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
8.1 olması güzel .. pc'nin ses ayarından o . programla alakası yok.. program behinger 12'yi bile net çalıştırıyor.. mixtape ayarlarını yapabilmen için prof olman gerekiyor. ayarların tutmamasının sebebi pc ayralarındaki ses echo ayarlarını yapılandırmaman..

bu program pc'ne kuruldudugunda varsayılan ses ayarlarını tanımaz .. kendi ayarlarına eş değer ayar yapılandırması ister..

çift mikrofon özelliğini canlı dinleme özelliğini kapat

video üzeri kayıtlarını 3 kanaldan al tek kanal veya iki kanal giremezsin girersen ses geç gelir ve alır..

hafif tertip işlerinde biraz kurcala hocam..
ciddi bir projen varsa team wier baglantısıyla sana gösteririm müsait oldugunda.. anlatımla anlamazsın resimli anlatım lazım'ki piyasada var ordan bak ben anlatım yapamam şuan bunun için resimli ama canlı canlı uzaktan baglanıp pc'ne gösteririm o ayrı tabi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ayriyetten mixtape mixlemeye gelince.. söylemeyi unuttum.. video üzerinde ses alırken sesi aldıktan sonra mixleme yapamazsın.. çünkü video üzerine sesini kayıt alıyor.. video kanalının altına 4 adet kanalı record girmen gerekiyor.. daha sonra video kanalındaki videonu S ve M tik'leri ile askıya alıp diğer 4 kanaldaki sesi Mono olarak birleştireceksin.. ondan sonra rever echo ayarı ve patlak budama yapıp ftt filterden stereo olarak tek kanala çekiceksin sonra video üzerine yazdır kaliteyi gör :)

tesekkürler bence siz bana baglanın bunlar cok karma is karısık
tabi uygun zamanda musait olunca :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
teşekkürler bence siz bana baglanın bunlar çok karma is karısık
tabi uygun zamanda musait olunca :)
akşam saat 8 gibi yazarım size özelden team bilgilerini atarsınız .. ben işlem yaparken ekranı videoya çekin bir daha izleyip takıldığınız yerden devam edersiniz tamamdır (y)

moruk silindi indiriyim dedim link kırılmış yenilesen?
sen baglandıktan 1 hafta sonrası formatlamıştım lazım oldu ya

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
moruk silindi indiriyim dedim link kırılmış yenilesen?
sen baglandıktan 1 hafta sonrası formatlamıştım lazım oldu ya
aslında eklenti dosya olarak paylaşcaktım mb'si yüksek olmadı.. linki sonra yenilerim.. video üzeri ses kaydı alıyorsun ücretsiz audacity kullansana sen.. onunda patlak temizlemesi falan var.. bütün sistemlerde çalışır ... onuda anlatırım kullanımını zaman zaman ses kayıtı alıyordum bununlar bende güzeldir yani.. dene bi..