5 aylık hamile olan Özge Özpirinçci'den düğün açıklaması

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Uzun yıllardır aşk yaşadığı Burak Yamantürk'le nikah masasına oturmayı planlayan, hamileliğinin 5. ayını dolduran güzel oyuncu Özge Özpirinçci, düğün yapıp yapmayacağını açıkladı.​

Ekli dosyayı görüntüle 3497
Uzun yıllardır aşk yaşadığı Burak Yamantürk'le sade bir nikahla hayatını birleştirmeyi planlayan güzel oyuncu, düğün yapmayacaklarını açıkladı. Özpirinçci, "Hamileyken düğün yapmam." dedi.

'Hamileyken düğün falan yapmam'

Sade bir nikah yapacaklarını söyleyen Özge Özpirinçci, "Hamileyken düğün falan yapmam. Elbette doğum öncesi sade bir nikah olur ama kimse benden hamileyken eğlence beklemesin. Herkes düğünde eğlenirken benim oturmam mümkün değil." dedi.

'İsim arayışındayım'

Henüz kızlarının ismine karar vermediklerini söyleyen ünlü oyuncu, "Kızımın hafif bir ismi olmasını istiyorum. İsimle ilgili sakin bir arayıştayım." dedi. (Habertürk)

3156267-43da26198ee2721eb868bbeaf11-lAvx.jpg

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Onlar zengin paraları var ve modernler onların çağları daha yenilicikci.. onlara herşey hak .. sen ben onlar için fakir edebiyatıyız... bizler senler aldatırız onlar evliyken yeni bir ilişkiye başlayıp boşanırlar..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şu lafı ben desem uyarı alırdım
lafında birşey yok zihnin fesat senin.. ironiyide anlayamıycaksak ölek biz :( sen direk koyuyon kız erkek farketmeksızın.. o başka bu başka hem rahatsız olunmayan şeyler benim bile dikkatimi çekmiyor :haha:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Geri
Üst Alt